استرالیایی‌ها کانتینرهای قدیمی و خراب را با کمی بازسازی به عنوان استخر خریداری می‌کنند.

استخرهایی که از کانتینرهای مستهلک ساخته می شوند! + فیلم در ایرناک استخرهایی که از کانتینرهای مستهلک ساخته می شوند! + فیلم در ایرناک روزانه در جهان کشتی‌های حمل بار زیادی جابجا می‌شوند و با خود هزاران کانتینر بزرگ را از کشوری به کشور دیگر منتقل می‌کنند. بسیاری از افراد فکر می‌کنند این کانتینرها استفاده دیگری جز حمل بار ندارند و همان بهتر که با آن رنگ‌ها و شکل‌های زشت خود در تجارت و واردات و صادرات باقی بمانند.

یک شرکت استرالیایی خوش ذوق، تنها از خلاقیت صاحبان خود استفاده کرده و کانتینرهایی که دیگر برای حمل بار در بین تجار مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و مستهلک شده‌اند، با کمی تعمیر به استخر شنا تبدیل می‌کنند. این صنعت به قدری رواج یافته که همه مردم استرالیا برای حیاط خانه‌های خود این استخرهای مجهز به دستگاه‌های تصفیه آب را خریداری می‌کنند تا فرزندانشان در تابستان در استخر شنا کنند و لذت ببرند. همچنین این شرکت، علاوه بر دستگاه تصفیه بر روی استخر، بدنه این استخرها را کاملا عایق می‌کند و کف استخرها را با توجه به درخواست مشتری می‌سازد.

بازدید : 2,177 بار
استخرهایی که از کانتینرهای مستهلک ساخته می شوند! + فیلم
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی