چجوری خودتان هارد لپ تاپ خود را عوض کنید. این کار بسیار راحت می باشد و ما همراه آموزش تصاویری قرار می دهیم که به صورت کامل یاد بگیرید.

برای کامپیوتر آموزش تغییر هارد کامپیوترها را آموزش دادیم و حالا می خواهیم یاد دهیم که چجوری خودتان هارد لپ تاپ خود را عوض کنید. این کار بسیار راحت می باشد و ما همراه آموزش تصاویری قرار می دهیم که به صورت کامل یاد بگیرید.نحوه تعویض هارد لپ تاپ + آموزش تصویری در ایرناک نحوه تعویض هارد لپ تاپ + آموزش تصویری در ایرناک

 

1 - خاموش کردن لپ تاپ: ابتدا قبل از هرکاری اگر لپ تاپ شما روشن است، آن را خاموش و باتری را درآورید و اگر به برق وصل است، آن را بکشید.

لپ تاپ را در حالت خواب (Sleep ) قرار ندهید.

 

چگونه هارد لپ تاپ را عوض کنیم

 

2 - باز کردن روکش هارد دیسک: هنگامی که لپ تاپ خود را مثل تصویر زیر برگردانید، در زیر آن چند پیچ خواهید دید، که وقتی آن را باز کنید، هارد را مشاهده خواهید کرد.

 

چگونه هارد لپ تاپ را عوض کنیم

 

3 - باز کردن پیچ هارد: هنگامی که شما روکش را باز کنید، یک الی دو پیچ خواهید دهید، که آنها پیچ هارد لپ تاپ شما می باشند. برخی لپ تاپ ها، هاردشان با پیچ محکم نشده است.

 

چگونه هارد لپ تاپ را عوض کنیم

 

4 - کشیدن روبان: پس از باز کردن پیچ به دنبال یک روبان بگردید. این روبان به هارد شما متصل است و هنگامی که شما مثل تصویر آن را بالا بکشید، هارد از جای خود بیرون می آید. توجه کنید که این کار را آرام انجام دهید تا صدمه ایی به سیم ها و سوکت ها وارد نشود.

 

چگونه هارد لپ تاپ را عوض کنیم

 

5 - قرار دادن هارد جدید: حال به همان صورت که هارد قدیمی خود را درآوردید، هارد جدید را قرار دهید. حواستان باشد که محل اتصال سوکت ها درست باشد. سپس اگر پیچ دارد، پیچ ها را سرجای خود قرار دهید و سفت کنید.

 

چگونه هارد لپ تاپ را عوض کنیم

 

6 - بستن روکش لپ تاپ: حالا روکشی را که در مرحله دوم در آورده بودید سرجای خود قرار دهید و پیچ آنها را قرار دهید.

پس از نصب هارد جدید باید، ویندوز خود را عوض کنید. می توانید با سرچ کردن، آموزش نصب ویندوز را از همین سایت یاد بگیرید.

 

چگونه هارد لپ تاپ را عوض کنیم


چگونگی

بازدید : 3,596 بار
نحوه تعویض هارد لپ تاپ + آموزش تصویری
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی