در مراسم LTX که هفته پیش برگزار شد، شرکت AMD جدیدترین محصول خود را معرفی کرد.

مکعب مرموز، محصول جدید AMD-ایرناک مکعب مرموز، محصول جدید AMD-ایرناک این محصول جدید، کارت گرافیک زیبا وقدرتمند Radeon RX است که در قدرت به پای قطعات ساخته شده از سوی Nvidia می‌رسد و مختص کامپیوترهای خانگی گیمینگ است.

مکعب مرموز، محصول جدید AMD-ایرناک مکعب مرموز، محصول جدید AMD-ایرناک علاوه‌بر این کارت گرافیک، شرکت AMD یک جعبه سیاه مرموز را نیز معرفی کرد که توجه بسیاری را به خود جلب کرد و ظاهرا یکی از لوازم جانبی کارت گرافیک جدید است. این دستگاه که ظاهرا «holocube» نام دارد و در عکس منتشر شده به نظر می‌آید که این هولو کیوب یک صفحه نمایش هولوگرافیک کوچک است که رنگ قرمز و مشکی جذابی دارد. شرکت AMD اشاره کرده است که این محصول قرار نیست به‌صورت عمومی عرضه شود.

مکعب مرموز، محصول جدید AMD-ایرناک مکعب مرموز، محصول جدید AMD-ایرناک سخنگوی این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد: «با احترام به تمام افرادی که نسبت به Radeon Holocube هیجان دارند، این محصول در حال حاضر یک نمونه اولیه است و در دنیا به‌صورت بسیار محدود نمونه‌های آن وجود دارد. هولوکیوب همراه با کارت گرافیک Radeon RX Vega در ماه آگوست عرضه نخواهد شد.» اما چرا این شرکت تصمیم گرفت محصولی را که قرار نیست عرضه کند، معرفی کند.

مکعب مرموز، محصول جدید AMD-ایرناک مکعب مرموز، محصول جدید AMD-ایرناک احتمالا این هولوکیوب دستگاهی است که در آینده به‌صورت فراگیر در دسترس خواهد بود. AMD هیچ ویدئویی از این هولوکیوب منتشر نکرده و همچنین هیچ توضیح بیشتری نیز درباره آن نداده است. تنها یک عکس از آن منتشر شده که نمونه اولیه دستگاه است.

تاریخ انتشار : 96/05/15

منبع : آی تی ایران

(0 رای)
بازدید : 134 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی