در این مقاله می خواهیم یاد دهیم که چگونه می توان روی سیستم خود کارت گرافیک دوم را نصب کرد.

برخی از مادربردهای جدید این قابلیت را دارند که همانند دو هارد، دو کارت گرافیک نیز داشته باشد که به طور همزمان کار کنند و یک کامپیتور قدرتمند داشته باشید.چگونه همزمان از دو کارت گرافیک استفاده کنیم در ایرناک چگونه همزمان از دو کارت گرافیک استفاده کنیم در ایرناک

1 - مطمئن شوید که مادربرد شما از کارت گرافیک دوم پشتیبانی می کند. شما می توانید با مطالعه دفترچه مادربرد خود و یا دیدن مارک مادربرد خود و جستجو در وب سایت سازنده، بفهمید که آیا سازگار است یا خیر.

 

چگونه همزمان از دو کارت گرافیک استفاده کنیم


2 - کامپیوتر خود را خاموش و از برق بکشید.

 

چگونه همزمان از دو کارت گرافیک استفاده کنیم


3 - حال کاور کیس خود را باز کنید و دنبال کارت گرافیک خود بگردید.

 

نصب کارت گرافیک دوم


4 - کارت گرافیک دوم خود را به صورت عمودی بر روی اسلات قرار داده و آن را به سمت پايين فشار دهيد تا به طور كامل در جای خود قرار بگيرد.

 

نصب کارت گرافیک دوم


5 - یك كابل ۶ پين برق (مخصوص كارت گرافيك) را از منبع تغذيه به كارت گرافيك متصل كنيد. اطمينان حاصل كنيد كه اتصال دهنده در جهتي درست قرارگرفته باشد.

 

چگونه همزمان از دو کارت گرافیک استفاده کنیم


6 -در کیس خود را بسته و کامپیوتر خود را روشن کنید و درایو کارت گرافیک خود را نصب کنید و در آخر کامپیوتر خود را ریستارت کنید.

 

چگونه همزمان از دو کارت گرافیک استفاده کنیم


هشدارها:

۱- هميشه قبل از جدا كردن و يا نصب قطعات، برق سيستم را به وسيله جدا كردن دوشاخه كابل برق منبع تغذيه سيستم از پريز ديواری، قطع كنيد.

۲- پيش از روشن كردن كامپيوتر، اطمينان حاصل كنيد كه تمامی كابل ها و اتصال دهنده ها به درستی در جای خود قرارگرفته باشند.

۳- روشن كردن كامپيوتر در حين فرآيند نصب سخت ‌افزارها، علاوه بر صدمه زدن به قطعات مختلف سيستم، می تواند به كاربر نيز صدمه بزند.

۴- برای جلوگيری از صدمه ديدن مادربرد، احتياط كنيد هنگام نصب، پيچ‌ها با مدارهاي مادربرد و يا ديگر قطعات موجود بر روي آن تماس پيدا نكنند.


چگونگی

بازدید : 3,233 بار
چگونه همزمان از دو کارت گرافیک استفاده کنیم
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی