در این مطلب به این سوال ساده که در word 2007 خط کش کجاست؟ و چطور خط کش را در word ظاهر کنیم؟ پاسخ می‌دهیم.

خط کش در word 2007 کجاست و چطور آنرا فعال کنیم؟

فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد + عکس-ایرناک فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد + عکس-ایرناک برای اینکه بتوانید چینش پاراگراف‌ها و نوشته‌ها را در نرم افزار ورد تنظیم کنید، نیاز به استفاده از خطکش خواهید داشت. به همین دلیل در این مطلب به این سوال ساده که در word 2007 خط کش کجاست؟ و چطور خط کش را در word ظاهر کنیم؟ پاسخ می‌دهیم.

فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد + عکس-ایرناک فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد + عکس-ایرناک  

نحوه‌ی فعال کردن خط کش در word تنظیمات مربوط به آن

فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد + عکس-ایرناک فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد + عکس-ایرناک مهمترین قابلیت و خاصیت خط کش در word تنظیم کردن جای عناصر و چینش آنها در پرونده است به صورتی که میتوانید با استفاده از خط کش اندازه محیط نوشتاری، جدول‌ها ، لیست‌ها و… را تنظیم کنید.

فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد + عکس-ایرناک فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد + عکس-ایرناک برای ظاهر کردن خط کش در word از منوی ورد بر روی گزینه‌ی View کلیک کنید تا زیر مجموعه‌های بخش view پدیدار شوند. در این بخش به دنبال جعبه ی Show/Hide بگردید. یکی از گزینه‌هایی که میتوانید در این قسمت پیدا کنید گزینه‌ی خطکش (Ruler) است!

فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد + عکس-ایرناک فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد + عکس-ایرناک برای فعال شدن خط کش در word کافی است تیک این گزینه را روشن کنید و یا اینکه اگر نمی‌خواهید از امکانات خط کش در word استفاده کنید تیک آنرا خاموش نمایید!

فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد + عکس-ایرناک فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد + عکس-ایرناک در تصویر زیر محل قرار گیری گزینه‌ی مربوط به نمایش خط کش را مشاهده می‌کنید.

فعال کردن خط کش در word 2007

فعال کردن خط کش در محیط نرم افزار ورد

(1 رای)
بازدید : 104 بار
فعالسازی و تنظیمات خط کش در ورد + عکس - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی