اخیرا اسکوترهای جدید برقی جالب و پرکاربردی به نام Electric Scooter Stator طراحی شده است که دارای دو لاستیک بزرگ و پهن می باشد.

جدیدترین اسکوترهای برقی با لاستیک های پهن و بزرگ

اسکوترهای جدید برقی با لاستیک های پهن و بزرگ + تصاویر در ایرناک اسکوترهای جدید برقی با لاستیک های پهن و بزرگ + تصاویر در ایرناک شاید هر یک از ما زمانیکه خاطرات کودکی مان را به خاطر بیاوریم، بازی کردن با اسکوترهای 3 چرخ را به یادمان می آید و برایمان لذت بخش باشد و بخواهیم دوباره به آن روزها باز گردیم و با دوستانمان بازی نماییم.

اما لازم به ذکر است که بگوییم امروزه اسکوترها یا به عبارتی دیگر اسکوترهای برقی یکی از بزرگترین اختراعات بزرگ انسان ها می باشند که تولید انبوه آن ها از سال 2014 میلادی آغاز گردید.

اسکوتر با چرخ بزرگ

اسکوترهای جدید برقی با لاستیک های بزرگ

اسکوترهای قدیمی 3 چرخ، دارای دسته ای متصل به بدنه بود تا آنکه بتوان آنرا کنترل کرد. اما اسکوترهای برقی امروزه دارای دسته نمی باشند و بجای 3 چرخ در آنها دو چرخ تعبیه شده است و تنها لازم است شما پاهایتان را بر روی اسکوتر قرار دهید تا اسکوتر برقی شما را حمل کند. البته لازم به ذکر است که بگوییم تمام اسکوترهای برقی الزاما دارای دسته نمی باشند و برخی از مدل های آنها دارای دسته می باشند.

با این وجود اسکوترها برای راحتی و رفاه کاربران اختراع شده اند و سبک و سیاق آنها بسیار مهم نیست. برای مثال اخیرا اسکوتر برقی جالب و دیدنی با طراحی بسیار ساده ولی در عین حال بسیار کاربردی به نام " Electric Scooter Stator " با 20 اینچ عرض رونمایی شد که حداکثر سرعت آن 40 کیلومتر بر ساعت و برد 32 کیلومتر بر ساعت می باشد که می تواند یکی از بهترین اسکوترهای طراحی شده تا به حال باشد.

ویژگی اسکوتر برقی جدید

طراحی ساده اسکوترهای جدید برقی

جالب است بدانید قدرت این اسکوتر از طریق یک موتور مستقیم direct drive 3-phase با حداکثر قدرت 1000 وات تامین می شود که باعث منحصر بفرد کردن این اسکوتر برقی شده است.

همچنین گزینه های سفارشی اعم از صندلی، قفسه، چراغ، شارژر تلفن و... برای این اسکوتر وجود دارد و می توانید این اسکوتر را برای کاربردهای متنوع مجهز سازید.

با این وجود با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی، این اسکوتر قطعا یکی از وسایل نقلیه پر کاربرد در سال های آینده خواهد بود.

بازدید : 44 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی