پرتاب لیزر از سوی یک شی پرنده ناشناس به ایستگاه بین المللی فضایی با نظریه پردازی های عجیبی همراه بوده است.

حمله لیزری فرازمینی ها در فضا! + فیلم در ایرناک حمله لیزری فرازمینی ها در فضا! + فیلم در ایرناک نظریه پردازان تئوری توطئه با استناد به لایو کم دیروز ایستگاه بین المللی فضایی ادعای عجیبی را مطرح کرده اند. آنها با استناد به یک ویدئوی کوتاه می گویند ایستگاه بین المللی فضایی تحت حمله لیزری فرازمینی ها قرار گرفته است.

در این ویدئو مشاهده می شود که نور قرمز رنگ عجیبی از یک نقطه به سمت ایتگاه بین المللی فضایی پرتاب می شود. گفته می شود این نور قرمز از یک شی پرنده ناشناس یا یوفو به سمت ایستگاه بین المللی فضایی پرتاب شده است. هنوز مشخص نیست در اثر این حادثه به ایستگاه بین المللی فضایی آسیبی وارد شده است؟ ناسا تاکنون به این خبر واکنشی نشان نداده است.

 گفتنی است؛ این در حالی است که چند روز پیش نیز ویدئویی از عبور یک شی پرنده سیگار شکل از بالای زمین منتشر شد. در حالی که برخی دانشمندان  آن را یک سیارک دانستند اما برخی دیگر از دانشمندان آن را یک سفینه متعلق به موجودات فضایی دانستند که برای عدم جلب توجه  زمینیان، شبیه به یک سیارک ساخته شده است.


yjc

بازدید : 205 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی