بیشترین سهم کد ussd های موجود در کشور را بانک ها و خدمات بانکی در اختیار دارند و بیشترین کاربرد کدهای ussd در قبال دریافت خدمات بانکی و مالی، می باشد.

 لیست تمام کدهای ussd بانک ها #...*

لیست کامل کد USSD بانک ها | یو اس دی دی در ایرناک لیست کامل کد USSD بانک ها | یو اس دی دی در ایرناک کدهای دستوری یا همان USSD که مخفف عبارت Unstructured Supplementary Service Data می باشد نوعی از ارسال پیام در شبکه GSM است که با استفاده از ایجاد یک نشست بین گوشی و شبکه، ارسال می گردند. از آنجا که این کد ها معمولا در تمامی گوشی های تلفن همراه پشتیبانی می شوند، به همین علت کاربرد بسیار زیادی در سراسر دنیا دارند. این کدها معمولا بین دو تا چهار رقم بوده که بین یک * و # قرار گرفته و از سایر شماره های تلفن، مجزا می شوند. هر سرویسی که با استفاده از این کدها اقدام به ارائه خدمات به کاربران خود می نماید، یک کد USSD مجزا دارد و تنها با شماره گیری همان کد، قابل دسترس است.

لیست کامل کد USSD بانک ها

شماره USSD بانکهای کشور

سهم زیادی از کد های ussd در کشور ما، در اختیار بانک ها و موسسات مالی می باشد. در ادامه قصد داریم به معرفی لیست کاملی از کد ussd بانک ها و سرویس های مختلف بانکی بپردازیم تا به این ترتیب به سادگی بتوانید با بانک مورد نظر خود ارتباط برقرار کرده و سرویس های مورد نظر خود را دریافت نمایید.

لیست کد USSD بانک ها

همانطور که اشاره شد، بیشترین سهم کد ussd های موجود در کشور را بانک ها و خدمات بانکی در اختیار دارند و بیشترین کاربرد کدهای ussd در قبال دریافت خدمات بانکی و مالی، می باشد. به خاطر سپردن تمامی کدهای ussd ممکن است کار چندان ساده ای نباشد. برای دسترسی به این کدها در ادامه ما جدولی از تمامی کد ussd بانک ها و سرویس های مالی و بانکی را ارائه داده ایم تا با استفاده از این لیست کد ussd بانک ها بتوانید با استفاده از یک کد دستوری ساده، با بانک یا سرویس بانکی مورد نظر خود ارتباط برقرار کرده و خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

لیست کد ussd بانک ها

نام بانک

کد ussd بانک

آینده 745#*
اقتصاد نوین 780#*
انصار 763#*
پارسیان 708#*
پاسارگاد 720#*
پست بانک 747#*
تجارت ندارد
موسسه ثامن 778#*
حکمت 765#*
دی 766#*
رفاه کارگران 729#*
سامان 724#*
سرمایه ندارد
سینا 727#*
سپه 789#*
شهر 787#*
صادرات 719#*
صنعت و معدن 711#*
کشاورزی 730#*
موسسه کوثر 744#*
گردشگری 764#*
مسکن 737#* و #714*
ملت 712#*
ملی 717#*
کد یو اس اس دی بانک ها

با استفاده از این لیست کد ussd بانک ها شما می توانید بدون نیاز به نصب نرم افزار یا اپلیکیشنی خاص و یا بدون نیاز به ورود به وب سایت بانک مربوطه و استفاده از اینترنت، تنها با شماره گیری کد ذکر شده از طریق تلفن همراه، به مجموعه ای از سرویس ها و خدماتی که بانک مورد نظر در اختیار شما قرار می دهد، دسترسی داشته باشید. پس از وارد کردن کد مربوطه و نمایش منوی خدمات بانک برای شما، حال می توانید با استفاده از ارسال شماره مربوط به خدمت مورد نظر خود، بقیه مراحل را برای دریافت آن طی نمایید. توجه داشته باشید که در این روش، تنها از طریق ارسال کد و شماره قادر به دریافت خدمات هستید و همه چیز به صورت کد ارسال می گردد.

البته به دلیل پایین بودن زیر ساخت های امنیتی کدهای دستوری ussd و عدم استفاده از پسوردهای مطمئن همواره توصیه می گردد حدالامکان به جای استفاده از این کدهای دستوری، از اپلیکیشن های مخصوص که خود بانک ها در اختیار کاربران قرار داده اند استفاده نمایید. البته در این میان اپلیکیشن هایی ماننده اپلیکیشن آپ و غیره نیز وجود دارند که متعلق به بانک خاصی نبوده و قادرند تمامی خدمات مربوط به بانک های مختلف را ارائه دهند و از امنیت قابل قبولی نیز برخوردار می باشند.

بازدید : 2,584 بار
لیست کامل کد USSD بانک ها | یو اس دی دی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی