اخیرا نهنگی شناور و مرده در فیلیپین منتشر شد که علت مرگ دلخراش آن روز گذشته پرده برداری شد و توانست حواشی متعددی را به خود جلب نماید! جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

اخیرا بازی عجیبی میان دو تیم در کشور لهستان با بیش از 100 طرفدار برگزار شد که توانست با حواشی بسیار متفاوتی روبرو شود که برای هر یک از ما انسان ها عاملی شوکه کننده می باشد.

روز 15 مارس زمانیکه یک زوج در واشنگتن برای برگزاری جشن عروسی حضور داشتند ناگهان یکی از مهمانان که دقیقا در جلو این زوج جوان بود، غش می کند و به شدت با زمین برخورد می کند!

از صنایع بزرگی که شاید ما از پیشرفت آن به بیشترین میزان ممکن مطلع نباشیم، میتوان به صنعت کشتی سازی اشاره نمود که همانند دو صنعت ذکر شده، توانسته است به بیشترین میزان ممکن پیشرفت نماید.

اخیرا تصاویر نوزاد تازه متولد شده ای که در جنگل کشف گردیده بود، در صفحات مجازی به شدت انتشار یافت و توانست از پر بازدید ترین تصاویر اخیر گردد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

گاها بنابر برخی اتفاقات ژنتیکی ممکن است نوزاد در رحم مادر با برخی ویژگی های مختلف به دنیا بیاید و یا حتی تعداد جنین در رحم مادر بیش از یک عدد باشد که حالت معمولی این فرآیند 2 قلو می باشد و تعداد جنین بالاتر اتفاقی نادر می باشد.

می خواهیم از دنیای اطرفمان دور شویم و زندگی در طبیعت و یا روستاها را تجربه کنیم که یک زندگی ساده و پاک و آن هم بدون هر گونه آلودگی می باشد که این چنین زندگی می تواند برای برخی افراد ماجراجو کاربردی باشد.

این برنامه که جزئیاتش را در بخش سرگرمی ایرناک می خوانید تخریب شکم بعد از انتشار عکس های قبل و بعد ماموران پلیس دارای اضافه وزن معروف شد.

زن جوان پس از آشکار شدن ادعای دروغ بودن ربودن و قتل در دستان همسر سابقش به منظور اجتناب از قطع رابطه با دوست پسر فعلی اش، دستگیر شد.

این درخت که تصاویرش را در بخش سرگرمی ایرناک مشاهده می کنید 100 سال قدمت دارد, شاید حتی 150 سال. یک گودال در وسط و درخت و زیر زمینش به وجود آمده و اکنون این تصویر زیبا را ایجاد می کند.

که در این بخش از اطلاعات عمومی سرگرمی ایرناک ما به ده عامل اصلی مرگ در سراسر جهان نگاه می کنیم.

رهگذری او را بیرون کشید و سعی کرد آب هایی را که بلعیده از بدن او خارج کند. در این گزارش که جزئیات آن را در بخش سرگرمی ایرناک می خوانید آمده است.

چندین سال پیش هنگامی که کریس فری در رستورانی بود، پسرانش به پیشخدمت آنجا زنگ زدند و گفتند که تولد پدرمان است و برایش کیک خریدند اما امسال آنها کاری متفاوت کردند و ایده ی عجیبشان را به مرحله اجرایی رساندند.

این مرد با دفع تیر با تلفن همراه خود پس از اینکه یک مرد دیگر در قلب مرکزی NSW به او شلیک کرد، خود را از جراحت جدی نجات داد. این مرد 43 ساله در ساعت 9 صبح روز چهارشنبه به خانه خود در نیمبین رسید و از ماشینش پیاده شد.

اخیرا نوزاد هندی عجیب الخلقه ای که با دو سر به هم چسبیده به دنیا آمده بود، توانست حاشیه ساز شود و در صفحات مجازی با واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

اخیرا در صفحات مجازی چینی تصاویر بحث انگیزی منتشر گردید که بسیار گیج کننده بود! این تصاویر و خبرها حاکی از دانشجویان شیگاری می باشد که برای درک هر چه بهتر درس به آنها اجازه داده شده است تا در کلاس درس به راحتی و بدون اجازه از استاد، سیگار بکشند.

اخیرا تصاویری از باغ وحش پاینتون انگلستان منتشر شد که توانست یکی از تصاویر پربازدید اخیر در صفحات مجازی گردد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

مادری، پسر بچه 12 ساله خودش را برای اینکه در امتحان نمره کافی نیاورده است، وسط یک خیابان شلوغ رها می کند.

صفحه1 از45