با تغییر فصل و شروع فصل زمستان شرایطی در زندگی روزمره مانند طرز لباس پوشیدن هم تغییر می کند در ادامه با دیدن تصاویر جالب و سوژه های خنده دار از این روزها لذت ببرید.

درخت پیکاندرا آکومینانتا درخت نایابی است که در جزایر فرانسه یافت می شود که مقدار زیادی نیکل از داخل زمین به خود جذب می کند.

زن جوان به دلیل دردی عجیب و غریب و حرکتهای غیرطبیعی در شکمش به پزشک مراجعه کرد ، نتیجه عکسبرداری ها برای او غیرقابل باور بود.

پسری که عاشق مادرش بود و آرزو داشت تا با مادرش ازدواج کند بالاخره به آرزوی خود رسید و مادرش مراسمی را ترتیب داد تا در آن با پسرش ازدواج کند.

نوزاد 7 هفته ای که با گفتن کلمه "hello" به مادرش مشهور شد حالا زمانی که باید صحبت کند دچار مشکل شده است.

پیرزن 63 ساله ای پس از خوردن غذا دریایی، طی اتفاقی عجیب از ناحیه زبان باردار شد.

زن باردار در ماه نهم به دلیل مشکل تنفسی ناگهان دچار ایست قلبی شد و قبل از تولد نوزادش از دنیا رفت اما چند روز بعد در مراسم خاکسپاری نوزادی که داخل تابوت بود راز زایمان بعد مرگ او را فاش کرد.

ازدواج با پدر بزرگ یا به خاطر پدر بزرگ؟ تصاویر منتشر شده از دختر جوان چینی برخی را دچار شک و تردید کرد تا اینکه او واقعیت ماجرا را فاش کرد.

تیتر خبر داغ و جدید خبرگزاری ها مربوط به پسر تخم مرغ گذاری بود که 2 تخم در حضور پزشک گذاشت تا واقعی بودن این عجیب واقعی به همه ثابت شود.

شاید یکی از عجیب ترین مواردی که با موضوع تولد نوزاد شنیده باشید این است که مادری 26 ساله و دختر 25 ساله !! نوزادی که تنها 1 سال با مادرش اختلاف سنی دارد به دنیا آمد.

دختر روسی به دلیل مهارت زیاد در طراحی و جوشکاری با فلزات به «ملکه جوشکاری» شهرت یافت .

ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا با انتخاب لباس نامناسب در هوای گرم هلسینکی همه را متعجب کرد.

شاهزاده بودن و در قصر زندگی کردند رویای هر دختری است اما این رویا برای شاهزاده‌های واقعی کافی نیست.

به مناسبت روز جهانی ایموجی تحقیقی صورت گرفته که در آن نشان می‌دهد هر کدام از کشورها از کدام ایموجی بیش از سایرین استفاده می‌کنند.

تلویزیون برای اولین بار در آغوش کشیده شدن زن و مرد را پخش کرد؛ آن هم یک زن و چندین مرد!!

در این مجموعه مطالب در ایرناک سعی کرده ایم گزیده ای از کارتون های خاطره انگیز دوران دهه شصت را برایتان زنده کنیم. امیدواریم مورد استقبالتان قرار بگیرد.

تصاویری زیبا و دیدنی از مجسمه هایی با استفاده از پرتقال و لیمو ساخته شده اند مشاهده خواهید کرد.

پدر مگان مارکل عروس تازه وارد خانواده سلطنتی اعتراف کرد که دخترش اجازه تماس با او را ندارد.

صفحه1 از30