ادی کالینز بر روی پوسترهای چاپ شده انعام بسیار بزرگی را به یابنده تعلق داد که اگر هر شخصی بتواند حیوان خانگی او را پیدا کند، مالک خانه و زندگی او خواهد شد که واقعا تصویری تلخ و دردناک می باشد.

اخیرا در رسانه های مجازی تصویری عجیب و باور نکردنی از گونه ای خاص از عنکبوت ها منتشر شد که توانست با واکنش های گوناگونی روبرو شود.این گونه عنکبوت واقعا خاص و بی نظیر می باشد.

یک مرد 65 ساله صربستانی که از قرار معلوم از نوشیدنی های الکلی استفاده کرده بود ، قبل از پرواز هواپیما از شهر بلگراد به فرانکفورت آلمان، در طی تماسی به فرودگاه اعلام کرد که داخل این هواپیما بمب جاسازی شده است.

اخیرا زمانیکه یک کودک یک ساله چینی که هنوز نام او مشخص نشده است، با درد شدید در معده و استفراغ شدید به بیمارستانی واقع در منطقه " شان دونگ " چین منتقل شد که نتایج عکسبرداری نشان داد او توپ های سنگی را بلعیده است.

این خانم جوان که نامش منتشر نشده است، روز دوشنبه گذشته برای خرید اتومبیل مورد علاقه خود که مدل آن " Audi A3 2013 " بود که برای خرید آن تصمیم گرفت تا با اسکناس های تقلبی آنرا بخرد!

یک سرباز ژاپنی به جنگ جهانی دوم پس از تسلیم شدن ژاپن بعد از 29 سال ادامه داد چون نمی دانست جنگ تمام شده است ، ماجرای حیرت آوری که در بخش سرگرمی ایرناک جزئیات کاملش را خواهید خواند.

کولما یک خانه ابدی برای بسیاری از شخصیت های تاریخی است، از قمارباز افسانه ای غرب وحشی و قاضی ایرپ وایت، تا پیشگام کتان، استراوس لوی یا لوگوی بیسبال ، جو دیماگیو.

دختر جوان در راه رفتن به سوپرمارکت ناگهان با هیولایی خزنده و سیاه رنگی روبرو شد که تصاویر متعددی را از آن ثبت کرد که توانست در صفحات مجازی یکی از تصاویر ویروسی و پربازدید شود.

صفحه1 از130
loading...