این نقاشی ها طراحی بی نظیر و فوق العاده ای دارد که توسط یک آرایشگر خلاق به طور بسیار عالی طراحی شده است.

معدنچی هایی که در شمال غرب کانادا در حین کار کردن بودند ناگهان یک الماس بسیار بزرگ و متفاوت را کشف کردند.

میکاه آرویدسون کودک 6 ساله ای است که از ترس برادرش 14 آهنربای اسباب بازی را بلعید و این کار خطرناک کودک را زیر تیغ جراحی برد.

زن جوان 21 ساله ای به نام "موساما" به طور باورنکردنی و بسیار عجیب زایمان کرد و پسرش را به دنیا آورد.

در سوئد و لس آنجلس موزه ای ساخته شده از چندش آور ترین غذاهای دنیا که با شکل و بو نفرت انگیزی به نمایش گذاشته شده اند و افرادی که حساس هستند نباید وارد این مکان شوند.

کارن کاهنی زن نابینا 42 ساله و مادر دو کودک است که عادت و اعتیاد عجیب و غریب و علاقه شدیدی به خوردن ته سیگار دارد.

در یک فرودگاه ماموران امنیتی پلیس از یک مسافر کیسه حاوی خمیر قهوه ای رنگی را که فکر می کردند مدفوع باشد گرفتند و پس از بررسی ها متوجه شدند که این خمیر طلا می باشد.

در کشور نیوزیلند فرودگاهی به نام گیسبورن وجود دارد که یک ریل راه آهن و قطار از وسط این باند فرودگاه عبور می کند.

در دهکده بیل واقع در کشور اسکاتلند پل کوچک و عجیبی در وسط آب قرار دارد که مردم روی آن رفت و آمد می کنند اما گاهی اوقات اتفاق عجیبی می افتد و عبور از این پل غیر ممکن می شود.

مرد چینی 37 ساله عادت عجیب و غریبی داشت که هر روز بعد از کارش جوراب هایش را بود میکرد و این کار اشتباه او باعث مبتلا شدن مرد به بیماری دردناکی شد.

یک شرکت مالزیایی برچسب عجیبی ساخته است که روند رسیدگی میوه ها را کاهش داده و به مدت دو هفته از خرابی و کپک زدگی آن ها جلوگیری می کند.

این مرد 38 ساله اهل کشور چین ادعا کرده است که با هوا و نور خورشید و برگ نعناع قادر به زندگی است و می تواند زنده بماند.

این خواهران دوقلوهای به صورت بهم چسبیده به دنیا آمدند اما خوشبختانه با عمل جراحی موفقت آمیز توانستند از یکدیگر جدا شوند.

زن 39 ساله ای که برای درمان مسمومیت خود از یک نسخه درمانی اینترنتی غیرعلمی و خطرناک استفاده کرد دچار آسیب های شدید و جبران ناپذیری شد.

نوزاد دختر با زیبایی تمام به دنیا آمد اما چشمان او مشکلی نادر داشت که او را چشم گربه ای کرده بود.

مجری که در حال اجرای برنامه زنده بود ناگهان با اتفاق بسیار عجیب و باورنکردنی مواجه شد، تصاویری که در ادامه مشاهده می نمایید.

تعداد بیمارانی که برای شکایت به دادگاه مراجعه می کردند یک به یک رو به افزایش بود تا دیگران را از نتیجه ی غیرقابل تحمل انجام روش درمانی توسط پزشکی که تخصص و توانایی ندارد مطلع سازند.

این پسربچه 16 ساله اهل دوبی است و خانه منحصر بفرد و فوق العاده ای دارد، همچنین در خانه اش باغ وحش خصوصی دارد.

صفحه1 از33