در این بخش از رازهای خانه داری در ایرناک و در یک مطلب سه بخشی، بخش 1 درباره اهمیت شناخت نوع ماژیک برای ایجاد لکه صحبت خواهد کرد.

بسیاری از نکات طبیعی، ارزان، سریع، مفید - با استفاده از همه چیز از فویل گرفته تا سرکه و لیمو که می توانید وقت و پول را در هنگام تمیز کردن خانه صرفه جویی کنید.

داروها در خانه باید در جایی کاملا مناسب نگهداری شوند و در صورت قرار دادن داروها در شرایط نامناسب، می تواند موجب تخریب داروها می شود.

اگر به پرورش این گیاه زیبا علاقمند شده اید با این بخش از ایرناک همراه شوید تا نحوه پرورش و نگهداری از نخل شامادورا در خانه را بیاموزید.

گاهی اوقات، علت واضح است، به این معنی است که می توانید آن را سریعا ثبت کنید. مواقعی هست که مشکل بیشتر از یک معما است. در این موارد، باید یک چیز را در یک زمان تغییر دهید تا بهبود پیدا کند.

می توانید نحوه مصرف پای مرغ را از این بخش از خانه داری ایرناک بیاموزید و آن را در منزل تهیه کنید تا از خواص بی نظیر آن بهره مند شوید.

گل نرگس از آسان ترین گیاهانی است که می توان آن را به شکوفه واداشت هرچند نگهداری و کاشت آن نیاز به حوصله و مهارت دارد. در این بخش با روش کاشت گل نرگس آشنا شوید.

در این سری از سری مطالب خانه داری ایرناک به ارائه مطالب مفیدی درباره برنج و راه حل از بین بردن بوی بد برنج خشک ، رفع شوری و بی نمکی برنج در حین پخت پرداخته ایم .

صفحه1 از21