چند روز پیش خبری مبنی حذف برنامه خندوانه از کنداکتور شبکه نسیم در رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد و حواشی آن به دلیل سفر جنجالی رامبد جوان بسیار زیاد بود.

رامبد جوان و تیم خندوانه به همراه جناب خان چند روزی است که راهی مناطق سیل زده جنوب کشور شدند .

امید حاجیلی شب گذشته صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره حذف چند اجرایش از اختتامیه خندوانه به روز کرد و دلخوری اش را به صورت علنی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد.

اختتامیه فصل ششم خندوانه با اجرای رامبد جوان و حضور مهمانانی در بخش های مختلف برگزار شد و رامبد جوان از بازگشت خندوانه ای ها با وقفه ای طولانی خبر داد.

چهاردهمین ویژه برنامه نوروزی خندوانه با حضور خانم های بازیگر و جناب خان عروسک محبوب خندوانه روی آنتن رفت و شبی متفاوت را برای مخاطبان این برنامه رقم زد.

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 9 فروردین ماه 98 با ویژه برنامه ای نوروزی ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه میزبان سمانه پاکدل و هادی کاظمی زوج بازیگر کشورمان بود.

هشتمین ویژه برنامه نوروزی خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 7 فروردین ماه 98 ساعت 23 با حضور محمد سلوکی ، ارشا اقدسی و احسان روزبهانی و چهره های دنیای طنز روی آنتن شبکه نسیم رفت.

جاری شدن سیل در چند استان کشور و خسارت های وارده ناشی از آن و داغدار شدن عده ای از هموطنانمان در این اتفاق، روزهای تلخی را رقم زد.پخش برنامه خندوانه در این روزها با اعتراض عده زیادی از مردم مواجه شد.

صفحه1 از11
loading...