بدترین اشتباه خانم ها در آرایش چیست؟ در این بخش از دنیای مد ایرناک بدترین اشتباهات ارایشی را به شما میگوییم که هرگز نباید مرتکب شوید.

این اشتباهات آرایشی شما را زشت میکند

اگر بعد از آرایش کردن نتیجه ایده آلی نمیگیرید باید بدانید یک جای کار میلنگد، برخی از خانم ها بعد از آرایش کردن به جای اینکه زیباتر شوند چهره شان زشت میشوند و مجبورند تمام آرایش شان را پاک کنند به این دلیل که اشتباهات آرایشی آن ها زیاد است. در این بخش از دنیای مد ایرناک بدترین اشتباهات ارایشی را به شما میگوییم که هرگز نباید مرتکب شوید.آرایش غلط که خانمها را زشتتر میکند! + 6 اشتباه در ایرناک آرایش غلط که خانمها را زشتتر میکند! + 6 اشتباه در ایرناک

اشتباهات خانم ها در آرایش صورت

اشتباهات خانم ها در آرایش صورت

اشتباه اول:

بدترین اشتباه خانم ها این است که همیشه از رژلب تیره استفاده میکنند، اگر لب های کوچکی دارید رژلب تیره اصلا برای شما مناسب نیست به جای آن از رژلب های روشن و براق استفاده کنید تا کمی به لب هایان حجم دهید. رژلب های صورتی، کالباسی، هلویی و گلبهی بهترین گزینه برای خانم هایی با لب های باریک هستند.

اشتباه دوم:

با گذشت زمان ابروها تقریبا کم پشت میشوند مخصوصا اگر آن ها را زیاد برداشته باشید یا زیاد رنگ کرده باشید پس هیچوقت ابروهایتان را بدون آرایش به حال خودشان رها نکنید، از مداد ابرو و ریمل ابرو برای زیباتر شدن آن ها استفاده کنید.

ضروری ترین ترفندهای آرایشی

ضروری ترین ترفندهای آرایشی

اشتباه سوم:

برخی از خانم ها پایین چشم خود را پر از مداد میکنند یا خط چشم میکشند، این یکی از بزرگترین اشتباهات آرایشی است که شما را زشت و چشم هایتان را کوچک میکند. فقط به پلک بالا خط چشم بزنید و ببینید چشم هایتان چقدر زیبا خواهد شد.

اشتباه چهارم:

اشتباه بعدی مربوط به انتخاب رنگ رژگونه است، رژگونه هایی به رنگ های تیره تاثیر منفی در چهره دارند اما رژگونه های روشن باعث پرتر دیده شدن گونه ها و در نهایت شادابی صورت میشود.

راهنمای انتخاب رنگ رژگونه

راهنمای انتخاب رنگ رژگونه

اشتباه پنجم:

فوندانسیون هایی که از پوست صورت تان بسیار روشن تر یا تیره تر هستند اصلا انتخاب خوبی نیستند باید فونداسیونی انتخاب کنید که یک یا دو دجه از رنگ پوست تان تیره تر یا روشن تر باشد، اینطوری چهره تان طبیعی تر به نظر میرسد.

اشتباه ششم:

آرایش غلیظ همیشه سن را بالا میبرد پس اگر دوست دارید جوان تر از آن چیزی که هستید به نظر برسید بهتر است آرایش غلیظ را کنار بگذارید و به یک آرایش ملایم و ملیح اکتفا کنید.

آرایش غلیظ شما را پیر نشان میدهد

آرایش غلیظ شما را پیر نشان میدهد

بازدید : 912 بار
آرایش غلط که خانمها را زشتتر میکند! + 6 اشتباه
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی