بافت مو کف سر یک مدل بافت موی زیبا و دخترانه است که با این آموزش تصویری میتوانید در کوتاه ترین زمان این بافت مو را روی موهای خودتان پیاده کنید.

آموزش تصویر بافت مو کف سر

آموزش بافت مو کف سر با تصویر در ایرناک آموزش بافت مو کف سر با تصویر در ایرناک بافت موها انواع مختلفی دارند و میتوان گفت صدها مدل بافت موهای متنوع وجود دارد که یکی از یکی قشنگ تر هستند. برخی از بافت موهای پرطرفدار به بافت موهای کف سری معروف اند و همانطور که از اسم شان مشخص است انتهای موها بافته نمیشود و فقط موهای کف سر را میبافند. بافت مو کف سر به قدری ساده است که در کمتر از 3 دقیقه میتوانید آن را روی موهای خود پیاده کنید.

بافت مو کف سر برای موهای کوتاه نیز مناسب هستند زیا فقط موهای کف سر قرار است بافته شود پس اگر موهای کوتاهی دارید این مدل بافت مو مناسب شما است.

بافت مو کف سر

بافت مو کف سر دخترانه

بافت موهای کف سر جذابیت خاصی به موها میدهند و زمان زیادی از شما نمیگریرند, شما اگر به مهمانی و جشن دعوت شدید و زمان کمی برای آماده شدن داشتید بهتر است از این مدل بافت مو استفاده کنید و سه سوته موهایتان را دیزاین کنید.

اگر به بافت مو کف سر علاقه دارید و نحوه انجام آن را بلد نیستید میتوانید با این آموزش تصویری مرحله ای در بافت مو کف سر حرفه ای شوید, تصاویر کاملا نحوه بافت را به شما آموزش میدهند. این بافت مو برای انواع مجالس و مهمانی ها مناسب هستند و ظاهری جذاب به شما میبخشند.

بافت مو کف سر

آموزش بافت مو کف سر مجلسی

بازدید : 10,317 بار
آموزش بافت مو کف سر با تصویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی