آرایش چشم با سایه طلایی بسیار جذاب بوده و برای مهمانی ها و مجالس شب مناسب تر است, آموزش مرحله ای آرایش چشم طلایی را مشاهده کنید.

آرایش چشم طلایی قهوه ای

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آرایش چشم ها در یک آرایش کامل و بی نقص از اهمیت زیادی برخوردار است. آرایش چشم با سایه طلایی رنگ که جذابیت بسیار زیادی در چهره ایجاد می کند و علاوه بر آن برای هر آرایش رسمی دیگری نیز مناسب است.آرایش چشم طلایی

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک در حقیقت رنگ طلایی یکی از رنگ هایی که است که می توان با آن کارهای زیادی انجام داد. با هر رنگ پوستی سازگاری دارد و می توان در طول روز و شب از آن استفاده کرد (البته اگر این کار را زیرکانه انجام دهید) کمی رنگ طلایی درخشندگی متبوعی را بر روی صورت شما به وجود می آورد.

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک  آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک

آرایش چشم با سایه طلایی

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک ابتدا دور چشم ها را با پاک کننده ی مخصوص اطراف چشم تمیز کنید و بعد آبرسان دور چشم مصرف کنید. حالا کانسیلر مورد نظر رو دور تا دور چشمانتان بزنید و کاملا اطراف چشم را پوشش بدهید.

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک  

مرحله اول:

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک نیمی از حلقه پشت پلک را با طلایی و نیمی دیگر را قهوه ای براق سایه بزنید.

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک  

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک نکته :

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک هیچگاه کل پلک خود را (از محل رویش مژه ها تا زیر ابرو) طلایی نکنید. بهتر است در نزدیکی مژه ها از رنگ طلایی پر رنگ تر استفاده کنید و هر چه از مژه ها دور می شوید تن طلایی را ملایم تر کنید. برای اینکه جذاب تر شوید از بعد از پلک تا زیر ابرو را محو کنید. سعی کنید که سایه از رنگی تقریبا طلایی و از گوشه داخلی چشم شروع شود و در گوشه خارجی چشم به نقره ای برسد. این کار باعث می شود که رنگ حالت طبیعی تری را به چشمان شما القا کند.

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک  

مرحله دوم:

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک حالا با پد سایه قسمت تیره انتهای چشم را به طرف دور حلقه چشم بکشید.

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک  

مرحله سوم:

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک از انتهای گوشه چشم مقداری از قهوه ای تیره را به سمت پلکه پایین بکشید (به صورت یک خط باریک)

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک  

مرحله چهارم:

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک از بالای سایه ها یک هایلایت سفید و ملایم تا زیر ابرو بزنید. با خط چشم مایع روی پلک بالایی خط باریک بکشید و بعد تمام مژه ها را ریمل بزنید.

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک سایه های طلایی و براق به تنهایی و یا با خط چشم های مشکی قیافه شما را جذاب می کنند. توجه کنید که در این حالت لب ها نباید بیش از اندازه پر رنگ شوند. استفاده از یک برق لب ملایم کفایت می کند. برای هر چه زیباتر شدن بر روی گونه های خود از رژگونه صورتی کمرنگ استفاده کنید. صورتی جزء رنگ های طبیعی به شمار می رود و سبب می شود تا چهره شما طبیعی تر به نظر رسد.

آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک آموزش سایه چشم طلایی و قهوه ای + عکس-ایرناک  برگرفته از مد آنلاین - زیبامون

(0 رای)
بازدید : 355 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی