جلو مو چتری جزو مدل موهای پرطرفدار بین دختران جوان است که در 4 مدل مختلف وجود دارد و در ادامه با آن ها آشنا میشوید.

انواع مدل مو چتری جدید

انواع مدل مو چتری جدید دخترانه و زنانه + تصاویر در ایرناک انواع مدل مو چتری جدید دخترانه و زنانه + تصاویر در ایرناک اگر جلوی موهایتان بلند است و دوست دارید از تکراری بودن مدل موهایتان خلاص شوید و همچنین تغییراتی در چهره تان ایجاد کنید پیشنهاد ما مدل مو چتری است، البته این مدل مو برای کسانی که پیشانی بلند یا صورت کشیده ای دارند خیلی بهتر است. مدل مو چتری انواع مختلفی دارد که در این بخش از دنیای مد ایرناک با آن ها آشنا میشوید. مو چتری جزو مدل موهایی است که سالهای سال مد بوده و از مد نیوفتاده است.

مدل مو چتری کوتاه یا پیکسی

این مدل مو برای خانم هایی که صورت بیضی و موهای کوتاهی دارند مناسب است زیرا فقط قسمت بالای پیشانی را میپوشاند و کاملا کوتاه است. مدل مو پیکسی سال ها قبل بین خانم ها بسیار پرطرفدار بود اما این روزها طرفداران چندانی ندارد.

انواع مدل مو چتری

انواع مدل مو چتری

مدل مو چتری جدا شده

چتری جدا شده به مدل موهایی گفته میشود که چتری هستند اما از فرق وسط جدا شده اند، این مدل مو واقعا زیبا و جذاب است و میتواند چهره دوست داشتنی به دختران جوان ببخشد. اگر مدل چتری های شما بلند است این مدل مو مناسب شما است.

زیباترین مدل مو چتری

زیباترین مدل مو چتری

مدل مو چتری نامرتب

چتری های نامرتب همانطور که از اسم شان پیدا است صاف و یکدست نیستند بلکه کوتاه بلند و نامرتب هستند، این مدل مو برای کسانی که موهای پرپشتی دارند مناسب است و پیشانی را کاملا میپوشاند.

مدل کوتاهی جلو مو

مدل کوتاهی جلو مو

مدل مو چتری صاف

چتری صاف یعنی قرار گرفتن موها به صورت صاف، یکدست و منظم روی پیشانی. این مدل مو از تمام مدل موهای قبل پرطرفدار تر است و سن شما را از آنچه هست کمتر نشان میدهد.

پرطرفدارترین مدل مو چتری

پرطرفدارترین مدل مو چتری

بازدید : 40 بار
(1 رای)
انواع مدل مو چتری جدید دخترانه و زنانه + تصاویر - 1.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی