روشن کردن مو با مواد طبیعی و بدون آسیب زدن به آن ها خواسته اصلی خانم ها است که 3 روش رسیدن به این خواسته را در ادامه به شما میگوییم.

بهترین راه برای روشن کردن مو بدون آسیب زدن به آن

روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک اگر میخواهید موهایتان را روشن کنید، یا رنگ آن را تغییر دهید، این تکنیک های ساده را یاد بگیرید ؛ بسیاری از محصولات روشن کننده مو در بازار وجود دارد ، اما ترکیبات شیمیایی آنها می تواند به موهای شما به شدت آسیب برساند در برخی موارد آسیب می تواند غیر قابل برگشت باشد علاوه بر این، بسیاری از دختران تمایل دارند موهای خود را چندین بار در هر سال رنگ کنند، و باعث آسیب بیشتر می شوند.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه موهای خود را روشن کنید، بدون اینکه آسیبی به مو بزنید؟

روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک در این بخش از دنیای مد ایرناک ، ما نگاهی به برخی از محصولات طبیعی می کنیم تا بتوانیم موهایمان را برای مدت طولانی تر روشن نگه داریم.

روشن شدن مو

روشن شدن مو با مواد طبیعی

موی شما به سه قسمت تقسیم می شود :

روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک کوتیکول، که توسط سلول های کراتین تشکیل شده است، و مسئول حفاظت از داخل مو شما است بر روی درخشش و رنگ آن تاثیر می گذارد.

روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک سپس قشر را دارید ؛ قشر درون رشته موی وجود دارد و حدودا 70 درصد از جرم آن را تشکیل می دهد و بقیه از سلول های کراتینیزه تشکیل شده اند.

روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک سرانجام مدولا را دارید، این قسمت مرکزی موهای شما است، که رنگدانه های طبیعی هستند.

روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک  

چه چیزی باعث سفید شدن موها می شود؟

روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک سفید شدن موهای شما فرآیندی است که رنگ رنگدانه موهای شما کاهش می یابد ترکیبی از آب اکسیژنه و محصول روشن کننده، اکسیژن فعال را آزاد می کند و به رنگدانه ها حمله می کند و ظاهر آن را روشن می کند ، محصول نهایی بستگی به رنگدانه اولیه موهای شما دارد.

روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک برای گرفتن رنگ بلوند هنگام شروع به استفاده از قهوه ای تیره، باید از روشن کننده در چند جلسه مختلف استفاده کنیدبا تکنیک های ذکر شده در زیر، می توانید شدت رنگ مویی که در حال حاضر دارید را کاهش دهید علاوه بر این، شما مطمئنا متوجه خواهید شد که موهای شما شفاف تر و زنده تر خواهد شد.

روش های کاملا طبیعی و گیاهی برای روشن کردن موهای سر بدون دکلره

1. روشن کردن با بابونه و لیمو:

روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک بابونه یکی از محصولات رایج برایروشن کردن طبیعی مو است ، لیمو عامل دیگر روشن کننده است و شما می توانید آن را با بابونه ترکیب کنید این فرآیند فوق العاده آسان است.

 • در یک قابلمه دو فنجان آب را بجوشانید.
 • وقتی آب جوشید، یک کیسه بابونه را اضافه کنید.
 • سپس، آن را در فریزر قرار دهید، تا به سرعت خنک شود.
 • وقتی که سرد شد، نصف آب لیمو اضافه کنید.
 • با کمک یک بطری اسپری، مخلوط را روی موهایتان بپاشید و اجازه دهید تا حدود 20 دقیقه روی مو باقی بماند.

روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک شما باید این روند را حداقل دو بار در هفته انجام دهید ،تا نتایج مورد نظرتان را ببینید ؛ برای ایجاد نتایج بیشتر، عصاره بابونه را به شامپو اضافه کنید. به این ترتیب، می توانید اثر را با حمام روزانه تقویت کنید.

روشن کردن مو

روشن کردن مو بدون آسیب

2.ماسک لیمو، تخم مرغ و ماالشعیر:

 • اولین چیزی که شما باید انجام دهید تا موها روشن تر شود تخم مرغ را هم بزنید.
 • سپس نصف فنجان ماالشعیر را اضافه کنید.
 • آنها را با یک قاشق چوبی مخلوط کرده و به لیمو اضافه کنید.
 • این ماسک را تا حدود 20 دقیقه روی مو قرار دهید.
 • سپس آن را با آب زیاد شستشو دهید.
 • شما می توانید این درمان را دو بار در هفته انجام دهید.

روشن کردن مو

روشن کردن مو با لیمو

3. روشن کننده با سرکه سیب و عسل:

روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک راه دیگری برای روشن کردن موهای شما بدون ایجاد آسیب با سرکه سیب و عسل است.

 • یک قابلمه را روی حرارت متوسط ​​قرار دهید و آب و دو قاشق عسل به آن اضافه کنید.
 • وقتی آب شروع به جوش می کند، دو قاشق غذا خوری سرکه سیب را اضافه کنید.
 • آن را در یخچال قرار دهید و هنگامی که سرد شد، آن را بر روی موهای خود اعمال کنید.
 • با استفاده از گرمای سشوار به جذب محلول کمک کنید .
 • درست مانند تکنیک های دیگر، بعد از 10 دقیقه آن را بشویید

روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک روشهای طبیعی و خانگی روشن کردن مو + تصاویر-ایرناک پس از روشن کردن، باید بدانید که برای محافظت از موها باید احتیاط بیشتری انجام دهید ، تا مو زمان بیشتری براق و عالی بماند.

روشن کردن مو

روشن کننده های طبیعی مو

(0 رای)
بازدید : 25 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی