صبر کنید و ریمل های خشک شده تان را دور نریزید زیرا با چند ترفند ساده و اضافه کردن موادی خاص میتوانید آن ها را احیا و قابل استفاده کنید. برای نو کردن ریمل خشک شده این بخش از دنیای مد ایرناک را از دست ندهید.

ترمیم ریمل خشک شده برای استفاده مجدد

ریمل ها بعد از گذشت زمان کوتاهی خشک میشوند و این موضوع حسابی اعصاب خانم ها را خورد میکند چون مجبور میشوند ریملی که هنوز زیاد از آن استفاده نکرده اند را دور بریزند، اما صبر کنید و ریمل های خشک شده تان را دور نریزید زیرا با چند ترفند ساده و اضافه کردن موادی خاص میتوانید آن ها را احیا و قابل استفاده کنید. برای نو کردن ریمل خشک شده این بخش از دنیای مد ایرناک را از دست ندهید.ریمل خشک شده را چگونه ترمیم کنیم؟ + 4 روش در ایرناک ریمل خشک شده را چگونه ترمیم کنیم؟ + 4 روش در ایرناک

روش های ترمیم ریمل خشک شده

روش های ترمیم ریمل خشک شده

روش اول:

یکی از روش های ساده ای که باعث میشود ریمل خشک شده تان دوباره احیا و قابل استفاده شود این است که چند قطره گلاب به آن اضافه کنید و درب ان را ببندید و خوب تکان دهید.

روش دوم:

اگر ریمل تان خیلی خشک شده است بهترین کار این است که درب آن را محکم ببندید و چند دقیقه آن را داخل ظرف آب داغ بیندازید.

راه های احیای ریمل خشک

راه های احیای ریمل خشک

روش سوم:

روش دیگری که برای احیای ریمل خشک شده پیشنهاد میشود این است که فقط یک قطره روغن بادام شیرین داخل آن بریزید و بعد از چند دقیقه خواهید دید که ریمل تان دوباره مانند روز اول قابل استفاده شده است.

روش چهارم:

مایع نگهدارنده لنزهای چشمی نیز یکی دیگر از گزینه هایی است که به شما در احیای ریمل خشک شده کمک میکند به این صورت که ابتدا ریمل خشک شده را حدود 5 دقیقه داخل ظرف آب داغ قرار دهید و سپس چند قطره مایع لنز داخل ریمل بریزید و خوب تکان دهید.

بهترین راه حل خشکی ریمل

بهترین راه حل خشکی ریمل

بازدید : 824 بار
ریمل خشک شده را چگونه ترمیم کنیم؟ + 4 روش
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی