برای اینکه رژ قرمز را به روشی استفاده کنید که بعد از یک ساعت روی لب ماسیده نشود و در مهمانی و مجلس زود پاک نشود باید فوت و فن های زیر را رعایت نمایید.

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک شاید فکر کنید رژلب قرمز زدن کار بسیار ساده ای می باشد و احتیاجی به اموزش و مهارت ندارد ولیباید بگوییم که اشتباه می کنید.

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک در ادامه با ایرناک همراه شوید تا اصول ان را یاد بگیرید

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک طبق اصول گریم اگر لب های شما هم اندازه نیستند می تونید قسمت هایی را که می خواهید کوچک تر دیده شوند رنگ تیره تر و قسمت هایی که می خواهید بزرگتر دیده شوند رنگ روشن تر به کار برید.

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک 1.ابتدا دور تا دور لب را خط لب قهوه ای قرمز تیره تر بزنید و با یک گوش پاک کن کمی ان را در لب محو کنید

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک 2.کل لب را رژلب کالباسی جامد یا رنگی نزدیک به لب خود بزنید

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک 3.با گوش پاک کن رژلب و خط لب را با هم ترکیب کنید

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک 4.با خط لب قرمز نرم کل لب را بپوشانید و خط لب را هم با همان رنگ بکشید

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک 5.بار دیگر از گوش پاک کن استفاده کنید

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک 6.در این مرحله رژلب قرمز مایع را به کار ببرید

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک 7.در انتهای کار رژلب جامد قرمز را بزنید


نکته مهم در استفاده از رژ لب قرمز

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک استفاده از رژ لب قرمز باعث می شود که دندان ها سفید تر به نظر برسند. رنگ قرمز برای رژ لب بیشتر از رنگ های دیگر به صورت شما جذابیت می دهد.

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک در اینجا آرایشگر هنرمندی به نام سوزان پوسینک یک سری نکات را درباره ی استفاده از رژ قرمز بیان کرده است .

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک  

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک 1 - دقت در ترکیب رنگ

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک رنگ قرمز از سه رنگ زرد و نارنجی و آبی گرفته شده است که برای رژ قرمز پررنگ باید ترکیبی از این سه رنگ در رژ استفاده شده باشد. ولی برای قرمز معمولی و یا قرمز روشن باید ترکیبی از دو رنگ زرد و نارنجی بیشتر استفاده شود و برای رنگ آبی آن دقت شود که از آبی روشن استفاده شود. روشنی رنگ آبی باعث می شود که زردی رنگ دندان ها کمتر به نظر برسد .

چگونه می توان این تفاوت را پیدا کرد ؟

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک باید در هنگام خرید از پوست روی مچ دستتان استفاده کنید و رژ ها را روی آن امتحان کنید .چرا که روی مچ دست رگ ها ی آبی پیدا هستند و رنگ رژ را به خوبی می توانید تشخیص دهید.

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک  

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک 2 - رنگ پوست خود را در نظر بگیرید

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک رژ قرمزی که بیش از حد آبی در آن باشد باعث می شود که پوست صورت را تیره نشان دهد چرا که قرمزی که آبی آن زیاد است حالت بنفش کبود می گیرد .بنابراین برای پوست های تیره توصیه می شود از قرمز روشن استفاده شود تا پوست را روشن تر نشان دهد.

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک  

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک 3 - رژ لب قرمز همانند رنگ توت قرمز ( روشن )

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک اگر می خواهید از رژ لب قرمز روشن استفاده کنید که مانند رنگ توت قرمز باشد باید رنگ آن به آبی نزند و سفارش می شود هنگام استفاده از این رژ لبخند یادتان نرود . این رنگ رژ کاملا شیک و کلاسیک است .

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک  

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک 4 - استفاده نکردن از براق کننده

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک نباید از رژ لب های قرمز براق و یا از براق کننده بر روی رژ قرمز استفاده کرد چرا که براق شدن لب ها روی رژ قرمز باعث می شود دندان ها کمتر سفید به نظربرسند.

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک  

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک 5 - خط های دور لب و دهان

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک باید خط های کنار دهان و دور لب را جداگانه و به آرامی با رژ قرمز پر کرد که این کار باعث می شود که کل لب شما جلوه ی بهتری پیدا کند و زیباتر و جذاب تر نشان داده شود.

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک  

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک 6 - بخش کردن رژ روی لب

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک با کمک انگشت دست و یا هر چیز نرم دیگری مانند یک پد نرم رژ را کاملا روی لب پخش کنید تا به خورد لبتان برود و یک حالت طبیعی به لب هایتان بدهد.

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک  

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک 7 - برای رژ لب قرمز دور لب خط بکشید

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک بعد از اینکه روی لب هایتان لایه بردار و کرم نرم کننده زدید، با تیره ترین رنگ مداد،لب را به آن شکلی که می خواهید دربیاورید.

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک رنگ شکلاتی تیره برای این کار خیلی رنگ خوبی است.

فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک فوت و فن رژلب قرمز زدن-ایرناک منبع: سیمرغ

(0 رای)
بازدید : 238 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی