کی از ترفندهایی که باعث ماندگاری عطر میشود این است که بدانید عطر را کجا باید اسپری کنید، برای اینکه عطر بیشترین ماندگاری را داشته باشد باید آن را به موهایتان اسپری کنید.

روش ماندگاری بیشتر عطر و ادکلن با اسپری کردن به مو

ماندگار بودن عطر برای اکثر افراد موضوع مهمی است و دوست دارند رایحه عطرشان مدت بیشتری آن ها را همراهی کند. یکی از ترفندهایی که باعث ماندگاری عطر میشود این است که بدانید عطر را کجا باید اسپری کنید، برای اینکه عطر بیشترین ماندگاری را داشته باشد باید آن را به موهایتان اسپری کنید.بهترین راه ماندگاری عطر و ادکلن در ایرناک بهترین راه ماندگاری عطر و ادکلن در ایرناک

ماندگاری عطر را چگونه افزایش دهیم؟

ماندگاری عطر را چگونه افزایش دهیم؟

سوالی که برای خانم ها پیش می آید این است که آیا اسپری کردن عطر به موها باعث آسیب رسیدن به موها میشود؟ برخی از عطر ها برای اسپری شدن به موها طراحی نشده اند و شما برای اینکه از این موضوع خیال تان راحت شود باید از یک متخصص مراقبت از مو سوال کنید و بپرسید که آیا عطر من برای اسپری کردن به موها مناسب است.

روش اسپری کردن عطر به موها

- ساده ترین روش اسپری کردن عطر به موها این است که عطر را با فاصله 8 سانتی متری از موها بگیرید و اسپری کنید اینطوری عطر به آرامی روی موهایتان مینشیند.

نحوه عطر زدن به موها

نحوه عطر زدن به موها

- روش دیگر اسپری کردن عطر به موها این است که به برس تان عطر اسپری کنید و سپس با آن موهایتان را شانه کنید با این کار بدون آسیب رسیدن به موها میتوانید موهایتان را خوشبو کنید.

نکات مهم اسپری کردن عطر روی مو

- به جای استفاده از عطر های مخصوص بدن میتوانید عطر های مخصوص موها را بخرید، عطر های مختلفی مخصوص اسپری کردن روی موها در بازار وجود دارند که میتوانید با آن ها بدون نگرانی موهایتان را خوشبو کنید.

ترفندهای عطر زدن به موها

ترفندهای عطر زدن به موها

- اگر موهایتان را تازه رنگ کرده اید بهتر است روی آن ها عطر اسپری نکنید زیرا عطر باعث میشود رنگ موهایتان خیلی زود از بین برود.

- برای جلوگیری از آسیب های احتمالی عطر به موها میتوانید از روغن مو و نرم کننده های با کیفیت استفاده کنید.

بازدید : 1,495 بار
بهترین راه ماندگاری عطر و ادکلن
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...
کاربران آنلاین : 3,610