مدل موهای مجلسی و متنوعی در انواع زنانه و دخترانه برای موهای کوتاه وجود دارد مانند بافت موهای شیک و مجلسی که نمای خاصی به موهایتان میبخشند.

موهای کوتاه را چگونه مجلسی درست کنیم؟

مدل بافت مو برای موهای کوتاه دخترانه + عکس در ایرناک مدل بافت مو برای موهای کوتاه دخترانه + عکس در ایرناک حتما شما هم فکر میکنید چون موهای کوتاهی دارید نمیتوانید در مجالس مدل موی مجلسی و شیکی داشته باشید اما بهتر است بدانید سخت در اشتباهید موهای کوتاه را هم مانند موهای بلند میتوان مجلسی درست کرد. اگر به بافت مو علاقه دارید و تصور میکنید موهای کوتاه را نمیتوان بافت در این مطلب همراه ما باشید تا زیباترین مدل های بافت مو برای موهای کوتاه را مشاهده کنید.

بافت مو کف سر

مدل بافت مو کف سر مجلسی و شیک

این مدل موهای کوتاه و مجلسی بیشتر به درد دختر خانم های جوان میخورند زیرا مدل های مد روزی هستند که قطعا با سلیقه دخترخانم ها جور در میاد. اگر تا امروز به خاطر کوتاه بودن موهایتان با موهای ساده به مجالس میرفتید از این به بعد زیباترین مدل موها را برای خود انتخاب کنید و در مجالسی مانند عروسی و حنابندان شرکت کنید.

از تصاویر زیر ایده بگیرید و موهایتان را مجلسی دیزاین کنید اگر بلد نیستید این تصاویر را به آرایشگرتان نشان دهید تا موهایتان را این مدلی درست کند. بافت موهای شیک در انواع یکطرفه, دوطرفه, بافت مو تلی, بافت مو بغل سر , بافت مو کف سر و... مخصوص موهای کوتاه را در این بخش از ایرناک مشاهده کنید.

مدل مو مجلسی

مدل های جدید بافت موی کوتاه

بافت مو مجلسی

بافت مو مجلسی دخترانه 2018

بافت مو دو طرفه

بافت مو دو طرفه برای موهای کوتاه

مدل مو مجلسی

مدل مو مجلسی برای موهای کوتاه

موی کوتاه مجلسی

موی کوتاه مجلسی برای عروسی

مدل مو کوتاه مجلسی

مدل مو کوتاه مجلسی مد روز

مدل مو

مدل مو برای موهای کوتاه رنگ شده

بافت مو بغل سر

بافت مو بغل سر برای موهای کوتاه

بازدید : 15,311 بار
مدل بافت مو برای موهای کوتاه دخترانه + عکس
4.8
out of
5
(
4
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی