مدل ریش و سبیل های مردانه سال 2018 در انواع کوتاه و بلند که خانم ها میپسندند را در ایرناک مشاهده کنید.

مدل ریش مردانه و پسرانه 2018

مدل ریش مردانه و پسرانه 2018 + تصاویر در ایرناک مدل ریش مردانه و پسرانه 2018 + تصاویر در ایرناک ریش مظهر مردانگی آقایان است که مدل آن از ته ریش تا ریش بلند با توجه به فرم صورت انتخاب میشود. برخی از آقایان برای پنهان کردن جای جوش, خال یا زخم روی صورت شان ریش میگذارند, به هر حال اگر به بلند کردن ریش علاقه دارید و هنوز مدلی برای خود انتخاب نکرده اید با ما همراه باشید تا مدل ریش های مد سال 2018 و مدل ریش هایی که خانم ها میپسندند را به شما معرفی کنیم.

همانطور که میدانید مدل ریشی که خانم های ایرانی بیشتر میپسندند ته ریش است که همچنان طی سالهای سال برای آن ها جذاب بوده است .

مدل ریش 2018

مدل ریش مردانه سال 2018

مدل ریش های مردانه انواع مختلفی دارند از جمله:ریش پرفسوری, ریش بزی, ریش زیر لبی, ریش بلند, ته ریش و... که برای انتخاب آن ها باید به فرم صورت نگاه کرد.

ریش برای صورت گرد

بهترین مدل ریش برای آقایانی که صورت های گرد دارند مدل ریش پرفسوری است به این صورت که ریش کناره های صورت کوتاه است و فقط ریش روی چانه بلند تر است.

ریش برای صورت کشیده

اگر صورت کشیده ای دارید بهتر است همیشه ریش داشته باشید اما ریش بلند اصلا برای شما مناسب نیست و صورت تان را دراز تر نشان میدهد, بهترین مدل ریش برای ما ریش توپر است.

مدل ریش 2018

مدل ریش جذاب و جدید

مدل ریش

مدل ریش کوتاه مردانه

مدل ریش پسرانه

مدل ریش پسرانه سال 97

مدل ریش و سبیل

مدل ریش و سبیل مردانه شیک

مدل ریش

مدل ریش کوتاه پسرانه

مدل ریش

مدل مو و ریش بلند

مدل ریش

مدل ریش پرطرفدار مردانه

بازدید : 15,542 بار
مدل ریش مردانه و پسرانه 2018 + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی