بیشتر خانوم ها دوست دارند لب هایی جذاب و حجیم داشته باشند و بعضی ها جراحی های گوناگونی می کنند.

اگر میخواهید یاد بگیرید چگونه با آرایش لبان خود را حجیم کنید یا روش های طبیعی و خانگی برای بزرگ کردن لب چه کارهایی باید انجام دهید، توصیه میکنیم تا آخر این مقاله را بخوانید. همچنین در آخر یک آموزش ویدیویی نیز قرار داده ایم که آموزش بزرگ کردم لب با آرایش را توضیح می دهد.چگونه لبهای خود را برجسته کنیم در ایرناک چگونه لبهای خود را برجسته کنیم در ایرناک

 

بزرگ کردن لب با آرایش

1 - قبل از شروع آرایش لب های خود را لایه برداری کنید. این کار را با استفاده از شکر و روغن سرکه انجام دهید. آنها را با هم مخلوط کرده، سپس با استفاده از مسواک، لب ها را لایه برداری کنید. این کار نه تنها باعث نرم تر شدن لب ها، بلکه همچنین باعث پاکیزگی و شیرین شدن آن ها می شود.

 

چگونه لبهای خود را برجسته کنیم در ایرناک

 

2 - آبرسانی به لب های خود : یکی از کارهایی که باعث می شود لبان شما بزرگ و جذاب نشان داده شود آبرسانی و براق نگه داشتن آنهاس. همیشه به یاد داشته باشید بعد از استفاده از رژ لب، از یک کرم مرطوب کننده نیز استفاده کنید تا خودتان تغییر را مشاهده کنید.

آب را فراموش نکنید! همیشه یادتان باشد نوشیدن آب می‌تواند به حجیم شدن لب‌هایتان و هیدراته باقی ماندنش کمک فراوانی کند.

 

چگونه لبهای خود را برجسته کنیم در ایرناک

 

3 - رژ لبتان می بایست بسیار روشن و براق باشد می توانید از برق لب هم استفاده کنید. هر چقدر رنگ رژ لبتان شفاف و کم رنگ تر باشد برجستگی وسط لبهایتان نمایان تر و در نتیجه لبهایتان درشت ترخواهد بود.

 

چگونه لبهای خود را برجسته کنیم در ایرناک

 

4 - برای اینکه لب‌هایتان برجسته، بزرگ و یا حجیم تر بنظر بیایند بالاتر از کمان لبتان مقدار کمی سایه ی سفید بزنید. سپس کمی بالاتر از خط طبیعی لبتان خط لب بکشید. حواستان باشد بیش از حد، از خط طبیعی لبتان بالا نروید، اگر چنین شود، لبتان جلوه‌ی خوبی پیدا نخواهد کرد و حتی ممکن است به نظر بیاید که آرایش نکرده اید. در عوض اگر فقط مقدار کمی از خط طبیعی بالا روید، لبتان بزرگ و زیباتر به نظر خواهد آمد. هنگام انتخاب خط لب برای خودتان نیز، اطمینان پیدا کنید که رنگی یکسان با رنگ طبیعی لبتان، یا کمی پر‌رنگ تر انتخاب کرده اید.

 

چگونه لبهای خود را برجسته کنیم در ایرناک

 

5 - اگر دارایی لب هایی خشک هستید باید ابتدا این مشکل را برطرف کنید.


روش خانگی بزرگ کردن لب

1 - از فلفل قرمز استفاده کنید. کمی فلفل قرمز را با آب مخلوط کنید و سپس بر روری لبان خود قرار دهید و بعد از ده دقیقه آن را بشویید. توجه کنید هنگامی که فلفل را مالید زبانتان به لبات برخورد نکند یا لباهای خود را گاز نگیرید.

 

چگونه لبهای خود را برجسته کنیم در ایرناک

 

2 - استفاده از دارچین : یک قاشق چای‌خوری روغن را با دارچین آن قدر مخلوط کنید تا خمیری شود. آن را با دست روی لب‌هایتان بزنید و تا زمانی که احساس سوزش و خارش کردید ماساژ دهید. حداکثر ده دقیقه صبر کنید سپس با پنبه خمیر را آرام از روی لب‌هایتان پاک کنید. از این روش با نرم‌کننده لب مورد علاقه‌تان استفاده کنید.

 

چگونه لبهای خود را برجسته کنیم در ایرناک

 

3 - سوت بزنید. زنان و مردانی که سازهای بادی می‌نوازند، به‌طور طبیعی لب برجسته‌تر و بزرگ‌تری دارند، زیرا آن‌ها به‌طور منظم از عضلات لب خود استفاده می‌کنند. یک راه آسان برای به دست آوردن نتیجه مشابه آن است که ملودی‌های مورد علاقه خود را انتخاب کرده و هر روز برای ۳ تا ۵ دقیقه، به کمک سوت زدن آن‌ها را بنوازید. تا آنجایی که می‌توانید با صدای بلند سوت بزنید.

 

چگونه لبهای خود را برجسته کنیم در ایرناک

 

4 - لب‌های خود را بسته نگه دارید و تا آنجایی کی می‌توانید لبخند زده و لب‌هایی خود را گسترش دهید. برای ۵ ثانیه لبخند خود را نگه دارید، سپس لب خود را جمع کرده و رو به جلو فشار دهید. تا آنجایی که ممکن است عضلات لب خود را منقبض نمایید. این تمرین را ۲۰ بار تکرار کنید.

 

چگونه لبهای خود را برجسته کنیم در ایرناک

 

5 - بزرگ کردن لب ها با تمرین : لب‌های خود را محکم به هم فشار دهید. و در همان حال تا آنجایی که می‌توانید آن‌ها را به سمت راست حرکت دهید. این کشش را ۵ ثانیه نگه دارید و سپس لب‌های خود را به سمت چپ حرکت دهید. این حرکت را ۱۵ بار تکرار کنید. دهان خود را بسته نگه داشته و لب‌های خود را همانند حالت بوسه به سمت جلو بکشید. آن‌ها را به‌آرامی در جهت عقربه‌های ساعت ۲ بار بچرخانید، سپس همین حرکت را در جهت مخالف تکرار نمایید. این تمرین را ۱۰ بار تکرار نمایید.

 

چگونه لبهای خود را برجسته کنیم در ایرناک


حجم دادن به لب با لیوان

توصیه ویژه میشود که به هیچ وجه این کار را امتحان نکنید….

kylie jenner challenge

نوجوانان در سراسر جهان درگیر یک چالش بزرگ شدند که این چالش عجیب وغریب شامل منفجر کردن لب خود توسط مکیدن یک لیوان یا یک شیشه است.

در این روش شرکت کنندگان برای رسیدن به لب جنر با مکیدن لیوان و یا بطری و ادامه ی این کار باعث ایجاد خلاء که در نهایت باعث تورم به دلیل افزایش گردش خون میشود.


حجيم كردن لب با ويتامين e

این روش رو اگه حساسین انجام ندین.....

وقت خواب یک کپسول ویتامین e رو بازکرده و روی لب ریخته و صبح میشوری لبها متورم بنظر میان.اما اگه لبای حساسی دارین اصلا ویتامین e رو استفاده نکنین چون لبا دچار تورم میشن بعد از چند روز حالت تبخال میشه.


چگونگی

بازدید : 7,380 بار
چگونه لبهای خود را برجسته کنیم
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی