با این بخش از دنیای مد ایرناک همراه شوید تا شما را با تکنیک های زیبایی آشنا کنیم که می توانند تاثیرات زیادی در زیبایی صورت داشته باشند.

کوچک كردن و باریک کردن بينی با آرایش ، میکاپ و کانتورینگ صورت

داشتن بینی خوش فرم و کوچک تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد تا جایی که بسیاری از افراد برای زیباتر شدن چهره شان بینی بزرگ خود را به تیغ جراحی می سپارند . اما برخی از خانم ها به دلیل هزینه بالای عمل بینی و ترس از عمل ترجیح می دهند به جای عمل بینی با کمی تبحر در آرایش بینی خود را متناسب با صورتشان کنند . با این بخش از دنیای مد ایرناک همراه شوید تا شما را با تکنیک های زیبایی آشنا کنیم که می توانند تاثیرات زیادی در زیبایی صورت داشته باشند.آموزش تصويری کوچک كردن بينی با آرایش ، میکاپ و کانتورینگ در ایرناک آموزش تصويری کوچک كردن بينی با آرایش ، میکاپ و کانتورینگ در ایرناک

کانتورینگ بینی

چگونه با آرایش بینی خود را کوچک نشان دهیم؟

وسایل مورد نیاز باریک کردن بینی با آرایش:

کانتور:

شما برای کوچک کردن بینی خود می توانید یا از محصولات مخصوص کانتورینگ و یا از کرم پودرها ی 2-3 درجه تیره تر از پوستتان استفاده کنید. همچنین سایه چشم مات، قهوه ای نیز همان گونه عمل می کند پس می توانید از آنها استفاده نمایید. اگر تبحر زیادی در آرایش ندارید بهتر است به جای استفاده از کرم پودر از پودر استفاده نمایید.

وسایل کانتورینگ بینی

وسایل کانتور برای باریک کردن بینی

هایلایت:

از هایلایتر مات برای کانتور کردن بینی استفاده کنید.شما می توانید از سایه چشم سفید/کرم روشن نیز برای این کار استفاده نمایید و رنگی دو سه درجه از پوست خود روشن تر را انتخاب نمایید.

هایلایتر برای کانتور

هایلایتر برای کانتور کردن بینی

قلمو برای کشیدن خط کانتور روی بینی:

قلموی زاویه دار:

برای کشیدن روی بینی از قلموی زاویه داراستفاده کنید . برای اینکه کنترل بیشتری روی حرکت قلم مویتان داشته باشید بهتر است قلم موی شما کوچک و سفت باشد.

قلموی کانتور بینی

قلموی زاویه دار برای خط کانتور بینی

قلموی پرپشت برای ترکیب و یا اسفنج آرایشی:

شما بهتر است برای ترکیب کانتورینگ از اسفنج بلندر یا قلموی پرپشت استفاده نمایید . اسفنج مخصوص ترکیب کرم روی صورت، از قلمو بهتر این کار را انجام می دهد.

اسفنج آرایشی کانتورینگ

اسفنج بلندر مخصوص کانتورینگ صورت

مراحل باریک کردن بینی با آرایش

مرحله 1:

برای اینکه نتیجه بهتری از کانتور حاصل شود و کنترل ما روی نتیجه نهایی بیشتر باشد پیش از کانتور از کرم پودر استفاده می شود اما به هر حال زدن کرم پودر قبل و یا بعد از کانتور، سلیقه شخصی است .

کانتورینگ بینی

استفاده از کرم پودر قبل از کانتورینگ

مرحله 2:

برای کشیدن دو خط در اطراف بینی خود قلم زاویه دارتان را به پودر/کرم/سایه کانتور بزنید و این دوخط را بکشید. کانتور خود را ملایم بزنید زیرا پاک کردن این مواد مشکل است.

روش صحیح کانتورینگ برای انواع بینی

اگر بینی از بالا تا پایین پهنی دارید ، خط خود را از نوک ابرو تا بالای پره های بینی بکشید و برای طبیعی به نظر رسیدن ،آن را در نوک ابرو ترکیب کنید .

میکاپ بینی بزرگ

باریک کردن بینی با کانتورینگ

کانتور بینی و باریک کردن بینی پهن با آرایش

اگر دارای پره های بینی پهن هستید ، خط کانتور را از بالا تا پایین کشیده و سپس یک خط کوچک به سمت بیرون روی پره های بینی بکشید.

گریم بینی گوشتی و پهن

آموزش تصویری گریم بینی پهن

کانتور بینی برای لاغر نشان دادن پره های بینی

اگر نوک بینی شما نسبت به قسمت های دیگر بینی پهن تر است ، خط کانتور را از بالا تا پایین کشیده و سپس دو خط مانند فلش به سمت داخل بکشید تا نوک بینی شما لاغر دیده شود.

باریک نشان دادن پره های بینی

باریک کردن پره های بینی با این روش کانتورینگ

مرحله 3:

یک قلم جدید برداشته و یا قلم موی خود را بشویید .

مرحله 4:

قلم خود را به پودر/کرم/سایه هایلایتر آغشته نمایید و یک خط نسبتا پهن از بالا تا پایین در مرکز بینی بکشید.

نکته:اگردارای نوک بینی و یا پایین بینی پهن هستید ، هایلایت را در نیمه راه قطع کنید و تا پایین نکشید.

هایلایت و کانتور بینی

آموزش تصویری کوچک کردن بینی با آرایش

مرحله 5:

برای ترکیب و محو کردن خطوط یک قلموی پرپشت یا اسفنج آرایشی بردارید و طوری ترکیب کنید که خطی دیده نشود واین دو رنگ نیز با هم ترکیب نشود و تنها از خطوط یک سایه باقی بماند. ترکیب ماهرانه خطوط کانتور سبب موفقیت بیشتر می شود.

باریک کردن بینی با آرایش کانتورینگ

باریک کردن بینی بدون عمل جراحی

بازدید : 1,649 بار
آموزش تصويری کوچک كردن بينی با آرایش ، میکاپ و کانتورینگ
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...