رنگ ها می توانند بر درجه سیری یا گرسنگی ما تأثیر بگذارند و اشتهای ما را سرکوب و یا تحریک کنند، با انتخاب درست رنگ اتاق غذاخوری بر اشتهای مهمانانتان تاثیر بگذارید و میزبان ویژه ای برای آنان باشید

رنگهایی که هرگز نباید برای اتاق غذاخوری انتخاب کنیم

رنگ ها تاثیرات زیادی در دنیای ما دارند و به جز اینکه می توانند افکار و احساسات ما را تحت سلطه خویش درآورند، می توانند بر درجه سیری یا گرسنگی ما تأثیر بگذارند و اشتهای ما را سرکوب و یا تحریک کنند. انتخاب رنگ اتاق غذا خوری بسیار مهم است در اشتهای مهمانان تاثیر فراوان دارد.بهترین و بدترین رنگ ها برای اتاق غذاخوری + تصاویر در ایرناک بهترین و بدترین رنگ ها برای اتاق غذاخوری + تصاویر در ایرناک

بسیاری از رستوران دارها از علم رنگ شناسی برای جذب مشتری استفاده می کنند و رستوران های خود را به رنگی در می آورند که اشتها را بیشتر تحریک کند. در ادامه این بخش از دنیای مد ایرناک 3 رنگی که باعث کاهش اشتها و 3 رنگی که باعث افزایش آن می شوند را به شما معرفی خواهیم کرد.

3 رنگ مناسب برای اتاق غذاخوری که باعث افزایش اشتها می شوند:

کدام رنگ ها برای اتاق غذاخوری مناسب هستند؟

کدام رنگ ها برای اتاق غذاخوری مناسب هستند

رنگ قرمز یکی از مناسب ترین رنگ ها برای اتاق غذاخوری

رنگ ها ارتباط تنگاتنگی با اشتها دارند و رنگ قرمز موجب افزایش اشتها می شود . اگر سالن غذا خوریتان به رنگ قرمز است حتما توجه کنید که غذای کافی برای مهمانانتان آماده کرده باشید زیرا با دیدن این رنگ اشتهای آن ها تحریک می شود.

رنگ زرد از بهترین رنگ ها برای اتاق غذاخوری

مناسب ترین رنگ ها برای اتاق غذاخوری

مناسب ترین رنگ ها برای اتاق غذاخوری

رنگ زرد از جمله رنگ های گرمی است که یادآور سرخوشی، روزهای آفتابی، و فضاهای شاد می باشد . این رنگ باعث افزایش اشتها می شود و برای سالن غذا خوری بسیار مناسب است زیرا باعث صمیمی شدن فضا می شود . رنگ زرد فضای غذا خوریتان را زیباتر می کند و موجب می گردد مهمانان تمام غذای خودشان را تا انتها بخورند.

رنگ نارنجی از رنگ های اشتها آور و مناسب برای اتاق غذاخوری

افزایش اشتها با بهترین رنگ ها برای اتاق غذاخوری

افزایش اشتها با بهترین رنگ ها برای اتاق غذاخوری

 

رنگ نارنجی از جمله رنگ های اشتها بر انگیز است. با دیدن این رنگ اشتهایتان تحریک می شود و احساس گرسنگی به شما دست می دهد. بهتر است از رنگ نارنجی با سایه ای از رنگ طالبی اتاق غذا خوریتان را رنگ آمیزی کنید و با این کار اشتهای مهمانانتان را بر انگیزید.

3 رنگ نامناسب برای اتاق غذاخوری که باعث کاهش اشتها می شوند:

کدام رنگ ها برای اتاق غذاخوری نامناسب است؟

کدام رنگ ها برای اتاق غذاخوری نامناسب است

 

رنگ آبی یکی از بدترین رنگ ها برای اتاق غذاخوری

اگر در رژیم غذایی به سر می برید بهتر است غذا خوریتان را رنگ آبی بزنید زیرا رنگ آبی سرکوب کننده اشتها است و با استراحت و آرامش ارتباط مستقیمی دارد . استفاده این رنگ در اتاق غذا خوری سبب می شود مهمانانتان گرسنه بمانند و اشتهایشان کم شود.

رنگ صورتی روشن یکی از نامناسب ترین رنگ ها برای اتاق غذاخوری

بدترین رنگ ها برای اتاق غذاخوری

بدترین رنگ ها برای اتاق غذاخوری

یکی دیگر از رنگ های آرام بخش اما سرکوب کننده اشتها رنگ آبی است . رنگ آبی موجب کاهش اشتها می شود ، استفاده این رنگ در سالن غذا خوری با تناژ خاکستری یا آبی موجب می گردد مهمانانتان از غذای لذیذ شما لذت نبرند.

رنگ سبز زمردی از رنگ های نامناسب برای اتاق غذا خوری که موجب کاهش اشتها می شود

نامناسب ترین رنگ برای اتاق غذاخوری

نامناسب ترین رنگ برای اتاق غذاخوری

رنگ سبز زمردی، رنگیست که باعث پر انرژی شدن افراد می شود اما بعد ازمدتی از این رنگ خسته می شوند. انتخاب این رنگ برای سالن غذا خوری مناسب نیست زیرا اشتها را کاهش می دهد و سبب می شود مهمانان شما به علت خستگی خیلی زود میز غذا را ترک کنند.

بازدید : 2,507 بار
بهترین و بدترین رنگ ها برای اتاق غذاخوری + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی