کابینت ها در آشپزخانه حرف اول را میزنند و نحوه چیدمان و دانستن نکاتی درباره آن ها باعث زیباتر شدن دکوراسیون آشپزخانه میشود.

رازهای مهم درباره دکوراسیون و مدل کابینت ها

این کابینت ها هستند که دکوراسیون آشپزخانه را تشکیل میدهند و سبک طراحی آن را مشخص میکنند به همین دلیل است که میگویند کابینت ها در آشپرخانه حرف اول را میزنند، پس باید در انتخاب مدل و رنگ کابینت های آشپزخانه حسابی دقت کنید.نکات مهم در طراحی کابینت آشپزخانه در ایرناک نکات مهم در طراحی کابینت آشپزخانه در ایرناک

آشپزخانه قلب هر خانه است پس باید برای زیباتر شدن دکوراسیون قلب خانه سلیقه به خرج داد، کابینت های آشپرخانه در انواع مدل های مختلف و جدید وجود دارند که انتخاب آن ها کامل سلیقه است اما برای انتخاب آن ها بد نیست یک سری نکات را بدانید.

دکوراسیون کابینت در آشپزخانه مدرن

دکوراسیون کابینت در آشپزخانه مدرن

کابینت های مدرن و مینیمال انتخاب کنید

برای انتخاب کابینت بهتر است سراغ کابینت های مدرن و مینیمال بروید زیرا این سبک از کابینت هیچوقت از مد نمی افتد، کابینت هایی به سبک مینیمال دکوراسیون آشپزخانه تان را ساده مدرن میکنند. کابینت های کلاسیک امروه طرفداران کمی دارند زیرا خانه های مدرن امروزی نیازمند اجزای دکوراسیونی مدرن است به همین دلیل نمیتوان در آشپزخانه های مد روز و باکلاس از کابینت های کلاسیک استفاده کرد.

کابینت های مینیمال و های گلاس

کابینت های مینیمال و های گلاس

انتخاب رنگ کابینت ها

انتخاب رنگ کابینت های آشپزخانه بستگی به سلیقه افراد دارد اما در کل کابینت هایی به رنگ روشن مناسب تر اند مثلا برای منزل عروس کابینت های سفید، کرمی، یاسی و ... بسیار عالی هستند. کابینت های به رنگ روشن فضای آشپزخانه را بازتر میکنند و بهتر است که اگر آشپزخانه تان کوچک است با استفاده از کابینت های رنگ روشن آشپزخانه را بزرگتر جلوه دهید.

انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه

انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه

قفسه بندی باز کابینت ها

قفسه بندی های باز وظیفه نشان دادن وسایل و دکوری های آشپزخانه را دارند، درست است که باعث زیباتر به نظر رسیدن آشپزخانه میشوند اما تمیز کردن آن ها و از بین بردن گرد و غبار از روی آن ها زمان بر است.

جدیدترین مدل کابینت مدرن

جدیدترین مدل کابینت مدرن

کابینت هایی با درهای شیشه ای

کابینت هایی که درهای شیشه ای دارند نمای جالبی به دکوراسیون آشپزخانه میبخشند اما مشکلی که وجود دارد این است که کابینت هایی با درهای شیشه ای امروزه زیاد مد نیستند و باید همیشه ظروف داخل کابینت مرتب چیده شده باشند.

کابینت با در شیشه ای

کابینت با در شیشه ای

ترکیب دو رنگ کابینت

مجبور نیستید کابینت هایتان را یکرنگ انتخاب کنید، کابینت های دو رنگ چند سالی است حسابی بین ایرانی ها پرطرفدار شده اند مثل کابینت های سفید مشکی یا کرم قهوه ای و....

مدل کابینت دو رنگ تیره و روشن

مدل کابینت دو رنگ تیره و روشن

بازدید : 4,872 بار
نکات مهم در طراحی کابینت آشپزخانه
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی