کاری بدون هزینه ولی با تاثیر بالا ، شما باید وسایل ریز و کوچک را از جلوی دیدگان بردارید زیرا بر هم ریختگی فضای زیادی از مکان شما را از بین می برد و اشغال می کند.

۱ – دسته ها و دستگیره ها و کلا اجزای کوچک را به روز نمایید : منظورمان این است که شما نیاز نیست که کشو یا کابینت خود را به کلی عوض کنید ، شما می توانید با عوض کردن دستگیره ها و پایه های آن ها ( دستگیره ها و پایه هایی که مد و به روز هستند ) تغییرات شگرفی در آن ها ایجاد کنید ، همین تغییرات جزیی باعث می شود آن ها زیباتر و به روز به نظر برسند که همین ها باعث گران نشان دادن آن ها می شوند .۱۰ راه کم خرج برای گران نشان دادن آشپزخانه در ایرناک ۱۰ راه کم خرج برای گران نشان دادن آشپزخانه در ایرناک

۲ – رنگ فضا را روشن تر کنید : رنگ های روشن روی دیوار و کابینت ها باعث می شوند که محیط آشپزخانه بزرگ تر و همچنین گران تر به نظر برسند . رنگ های روشن نور را به خوبی منعکس می کنند و خراش ها ، تو رفتگی ها و رنگ رفتگی ها را در محیط آشپزخانه مخفی می کنند .

۳ – تعویض یا تعمیر درب کابینت ها : اگر نمی توانید درب کابینت ها را عوض کنید پس آن را صاف کنید و با سنباده جلایی به آن ها بدهید . برای زیبایی بیشتر می توانید از درب های شیشه ای و یا شیشه ی مات استفاده کنید تا زیبایی دو چندانی به محیط بدهید و بهتر است بهترین وسایلتان را در درون کابینت هایی که داخل آن ها معلوم نیست نگذارید چون آن ها می توانند به ارزش آشپزخانه شما بی افزایند .

۴ – تغییر نوردهی : لوستر ها و آویز ها علاوه بر اینکه آشپزخانه شما را روشن می کنند ، زیبایی خاصی به محیط می دهند و می توانند جو محیط را تغییر دهند . از لوستر ها و آویز هایی که ساده هستند و در اکثر خانه ها دیده می شوند ، دوری کنید زیرا آن ها تبدیل به یونیفورم آشپزخانه شده اند و شما باید از وسایلی برای نورپردازی آشپزخانه تان استفاده کنید که غیر منتظره باشند و به شخصیت خودتان و خانوادتان بخورد .

۵ – استفاده آثار هنری : آثار هنری یک راه برای بالاتر بردن ارزش هر اتاق و فضایی در خانه می باشند که همچنین استفاده آن ها در آشپزخانه می تواند همان کاری که در اتاق ها می کند در آشپزخانه هم بکند . از آثار بزرگ و برجسته نترسید زیرا آن ها توهم فضایی بزرگ در آشپزخانه ایجاد می کنند . این آثار می توانند یکی از بهترین گزینه ها برای مستاجر ها باشد زیرا آن ها زیاد نمی توانند در خانه خود تغییراتی ایجاد کنند ولی با این آثار هنری می توانند زیبایی خاصی به فضای خود بدهند .

۶ – وسایل استیل آشپزخانه تان را با استیل ضد زنگ رنگ کنید : وسایل استیل ندارید ؟؟ برخی از وسایلتان را که می توانید با استیل ضد زنگ بپوشانید تا آشپزخانه تان به روز تر به نظر برسد . مراقب باشید روی وسایل دیگرتان هنگام رنگ امیزی نریزید چون برخی از این رنگ ها پاک نمی شوند .

۷ – زیبا سازی پنجره ها : اگر پنجره شما پرده ندارد آن را با پرده زیبا کنید زیرا با زیباکردن پنجره ، آشپزخانه شما نیز زیبا می شود .

۸ – میز ناهار خوری داخل آشپزخانه تان را تزیین کنید : از گل های تازه یا حتی بالشت های رنگی استفاده کنید .

۹ – تعویض کاسه های قدیمی : کاسه های قدیمی خود را ابا ظروف چینی زیبا و جدید امروزی عوض کنید تا تغییر بزرگی را در آشپزخانه تان مشاهده کنید .

۱۰ – وسایل کوچک را مخفی کنید : کاری بدون هزینه ولی با تاثیر بالا ، شما باید وسایل ریز و کوچک را از جلوی دیدگان بردارید زیرا بر هم ریختگی فضای زیادی از مکان شما را از بین می برد و اشغال می کند . برای مثال : توستر ، ساندویچ ساز ، سرخ کن و… را در کابینت ها قرار دهید و در هنگام نیاز آن ها را بردارید.

منبع:جستجوگر ایرناک

بازدید : 4,366 بار
۱۰ راه کم خرج برای گران نشان دادن آشپزخانه
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی