دکوراسیون پاییزی یک خانه ی گرم نیاز به تغییرات بزرگ و پرهزینه ندارد تنها کافیست قدری ذوق و خلاقیت به خرج دهید تا یک خانه ای گرم با دکوراسیون پاییزی داشته باشید.

دکوراسیون پاییزی گرم و زیبا برای خانه های ایرانی

ایده هایی برای دکوراسیون پاییزی خانه + تصاویر در ایرناک ایده هایی برای دکوراسیون پاییزی خانه + تصاویر در ایرناک دکوراسیون پاییزی یک خانه ی گرم نیاز به تغییرات بزرگ و پرهزینه ندارد تنها کافیست قدری ذوق و خلاقیت به خرج دهید تا یک خانه ای گرم با دکوراسیون پاییزی داشته باشید. ایده های این بخش دنیای مد ایرناک عالی هستند.خانه ای با دکوراسیون پاییزی یک خانه ی گرم و زیبا را برای تان در این مطلب با نکات ریز و ترفندهای ساده گنجانده ایم که در ادامه می خوانید.

اتاق خواب:

اتاق خواب خود را با یک تغییر کوچک گرم کنید. رنگ های گرم را خوب می شناسید و می دانید که استفاده از انها در تغییر فضای منزل بسیار موثر است. اگر اتاق خواب شما طراحی با رنگ ها ی سرد دارد می توانید با تغییر در رنگ پرده و یا ملحفه ی روی تخت این گرما را به اتاق خواب خود القا کنید.

دکوراسیون پاییزی اتاق خواب

دکوراسیون پاییزی اتاق خواب

اتاق پذیرایی:

همیشه تغییرات در اتاق نشینمن و اتاق پذیرایی ما را یاد خرید هایی پرهزینه می اندازد اما همیشه اینطور نیست. زیاد حساسیت به خرج ندهید و طبیعت را به داخل خانه خود راه دهید.

از برگ های خشک و زیبای پاییز به درستی و با خلاقیت و سلیقه در تزیین خانه استفاده کنید. این اتاق را هم با اضافه کردن کوسن هایی با رنگ های پاییزی تغییر فضا دهید.

دکوراسیون اتاق پذیرایی با تم پاییز

دکوراسیون اتاق پذیرایی با تم پاییز

دکوراسیون اتاق نشیمن پاییزی

دکوراسیون اتاق نشیمن پاییزی

دکوراسیونی با ترکیب رنگ نارنجی

دکوراسیونی با ترکیب رنگ نارنجی

دکوراسیون پاییزی نشیمن با رنگ نارنجی

دکوراسیون پاییزی نشیمن با رنگ نارنجی

اتاق غذا خوری:

یک تابلوی ساده و یا یک پرده ی ساده و زیبا باز هم الهام گرفته از رنگ و حال و هوای پاییزی به این فضا اضافه کنید تا در هنگام صرف غذا حس آرامش بیشتری به شما منتقل شود.

دکوراسیون اتاق غذاخوری نارنجی

دکوراسیون اتاق غذاخوری نارنجی

دکوراسیون پاییزی اتاق غذاخوری

دکوراسیون پاییزی اتاق غذاخوری

بازدید : 3,222 بار
ایده هایی برای دکوراسیون پاییزی خانه + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی