خرید تخت خواب مناسب کودک یکی از مهمترین قسمت های طراحی اتاق کودکان است که معیارهای زیادی در زمان خرید آن باید رعایت شود از جمله ابعاد، رنگ، ارتفاع و...

راهنمای خرید تخت خواب مناسب کودک

اکثر افراد هنگام خرید تخت خواب برای کودک شان دچار مشکل میشوند و فروشگاه های بزرگی که مدل های جذاب تخت خواب کودک را به نمایش گذاشته اند، انتخاب را برای خانواده ها سخت تر میکنند اما شناخت انواع تخت خواب کودک و آشنایی با کاربرد آنها می تواند بسیار کمک کننده باشد و انتخاب را برایتان آسان تر کند.چه نکاتی در خرید تخت خواب کودک مهم است؟ + ابعاد مناسب در ایرناک چه نکاتی در خرید تخت خواب کودک مهم است؟ + ابعاد مناسب در ایرناک

ابعاد تخت خواب کودک چگونه باشد؟

ابعاد تخت خواب کودک چگونه باشد؟

- هنگام خرید تخت خواب کودک تمام حواس تان را به خوشگلی تخت خواب ندهید زیرا تخت خواب کودک قرار نیست فقط خوشگل باشد بلکه نکات و استاندارد هایی هم وجود دارد که باید رعایت کنید.

- ابعاد استاندارد تخت کودک اولین چیزی است که باید هنگام خرید رعایت کنید، تخت کودک باید ابعاد 1400 * 600 داشته باشد اما نوع تخت و قد کودک نیز تاثیرگذار است.

ارتفاع تخت خواب کودک چقدر باشد بهتر است؟

ارتفاع تخت خواب کودک چقدر باشد بهتر است؟

- ارتفاع استاندارد تخت خواب کودک نکته مهم دیگری است که باید بسیار به آن توجه کرد، ارتفاع تخت خواب کودک از سطح زمین باشد 20، 40 سانتی متر باشد.

- زاویه استاندارد نشستن روی تخت را هم در نظر بگیرید، وقتی کودک روی تخت مینشیند باید بدون خم شدن زانوها کف پاهای او روی زمین قرار بگیرد .

- رنگ تخت خواب کودک هم بستگی به رنگ دیگر وسایل و تم اصلی اتاق خواب او دارد اما بهترین رنگ برای تخت خواب کودک سفید و کرمی است که میتوانید انواع روتختی را برایشان استفاده کنید.

نکات انتخاب تخت خواب کودک

نکات انتخاب تخت خواب کودک

- بهترین جنس تخت خواب کودک تخت خواب های چوبی هستند که مدل های متنوع و شیکی نیز دارند، تخت خواب های چوبی نسبت به دیگر تخت خواب ها در اولویت قرار دارند.

- تشک تخت خواب کودک میتواند فنری و یا طبی باشد .

بازدید : 3,761 بار
چه نکاتی در خرید "تخت خواب کودک" مهم است؟ + ابعاد مناسب
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی