در این بخش از دنیای مد ایرناک بهترین ترکیب رنگ های دکوراسیون منزل را به شما معرفی میکنیم که از انتخاب آن ها پشیمان نخواهید شد.

حرفه ای ترین ترکیب رنگ دکوراسیون داخلی منزل

شاید انتخاب رنگ دکوراسیون منزل ساده به نظر بیاید اما در اصل یکی از المان های اصلی و اساسی است که برای انتخاب آن نیازمند دانستن و رعایت نکات مهمی هستید. در این بخش از دنیای مد ایرناک بهترین ترکیب رنگ های دکوراسیون منزل را به شما معرفی میکنیم که از انتخاب آن ها پشیمان نخواهید شد.بهترین ترکیب رنگ دکوراسیون داخلی منزل + عکس در ایرناک بهترین ترکیب رنگ دکوراسیون داخلی منزل + عکس در ایرناک

ترکیب رنگ آبی - سفید - قهوه ای

یکی از بهترین ترکیب رنگ ها برای دکوراسیون منزل همین ترکیب آبی با سفید و قهوه ای است، این ترکیب رنگ برای دکوراسیون های مدرن و کلاسیک مناسب است و در کنار هم کوراسیونی فوق العاده میسازند.

ترکیب رنگ های عالی برای دکوراسیون

ترکیب رنگ های عالی برای دکوراسیون

ترکیب رنگ سبز لیمویی - آبی

یک ترکیب رنگ بهاری برای دکوراسیون بهاری منزل شما، اگر دوست دارید دکوراسیون منزل تان دکوراسیونی بهاری و باطراوت داشته باشد باید از ترکیب رنگ سبز لیمویی و آبی استفاده کنید. این دو رنگ در چرخه رنگ ها به هم نزدیک هستند.

ترکیب رنگ بهاری دکوراسیون

ترکیب رنگ بهاری دکوراسیون

آبی فیروزه ای - کاربنی

شاید به کار بردن دو طیف رنگ آبی در منزل عجیب باشد اما آبی فیروزه ای و کاربنی اگر در کنار هم به کار روند جو ساحلی و ظاهری اشرافی به دکوراسیون منزل میبخشند. این ترکیب رنگ زیبا هرگز تکراری و خسته کننده نمیشود.

ترکیب رنگ آبی برای اتاق نشیمن

ترکیب رنگ آبی برای اتاق نشیمن

کرمی - شرابی

این ترکیب رنگ گرم و دوست داشتنی بیشتر برای دکوراسیون اتاق خواب مناسب است و طراحان حرفه ای به شدت آن را پیشنهاد میکنند زیرا جزو ترکیب رنگ های مطلوب است.

بهترین رتگ دکوراسیون اتاق خواب

بهترین رنگ دکوراسیون اتاق خواب

سبز - خاکستری

خاکستری رنگی پیچیده است که با بسیاری از رنگ ها قابلیت ست شدن دارد اما ترکیب خاکستری و سبز یک چیز دیگر است، سبز و خاکستری برای اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری بسیار مناسب اند.

سبز و خاکستری برای اتاق غذاخوری

سبز و خاکستری برای اتاق غذاخوری

مشکی - سفید - خاکستری

یک ترکیب رنگ خنثی که همیشه مد بوده و هست ترکیب مشکی با سفید و خاکستری است، این ترکیب رنگ جالب باعث جذابیت و مدرن شدن اتاق شما میشود و هیچوقت خسته کننده نمیشود.

ترکیب رنگ دکوراسیون

رنگ خنثی برای دکوراسیون پذیرایی

بازدید : 1,022 بار
بهترین ترکیب رنگ دکوراسیون داخلی منزل + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی