برای تزیین پرده های ساده روش های زیادی وجود دارد که نمونه ای از آن ها را در این بخش از ایرناک مشاهده میکنید. پرده های ساده با این روش بسیار زیبا خواهند شد.

کم هزینه ترین ایده های تزیین پرده های ساده

پرده نقش زیادی در زیبایی دکوراسیون منزل دارد و اگر نمیتوانید پرده های لوکس و شیک بخرید میتوانید پرده های ساده را خودتان به راحتی و با هزینه کم تزیین کنید. برای تزیین پرده های ساده روش های زیادی وجود دارد که نمونه ای از آن ها را در این بخش از ایرناک مشاهده میکنید.ایده های کم هزینه برای تزیین پرده های ساده + عکس در ایرناک ایده های کم هزینه برای تزیین پرده های ساده + عکس در ایرناک

فرقی نمیکند پرده اتاق خواب باشد یا پذیرایی یا آشپزخانه، به راحتی میتوانید آن را تزیین کنید و پرده جدیدی داشته باشید کافیست چند متر نوار رنگی و طرح دار به سلیقه خودتان تهیه کنید و لبه های پرده بدوزید. پرده های ساده با این روش بسیار زیبا خواهند شد.

تزیین و تغییر دادن پرده با ایده های ساده

تزیین و تغییر دادن پرده با ایده های ساده

در این روش به جای اینکه نوارهای رنگی را لبه پرده بدوزید میتوانید این نوارها را روی پرده بدوزید یا بچسبانید، انتخاب رنگ پرده ها بستگی به رنگ دکوراسیون منزل و تم منزل تان دارد میتوانید از نوارهای رنگارنگ با طرح های متفاوت هم استفاده کنید. این ایده برای پرده های توری و حریر بسیار مناسب است.

روش های تزیین پرده حریر

روش های تزیین پرده حریر

یکی دیگر از زیباترین ایده ها برای تزیین پرده اتاق خواب یا آشپزخانه این است که با پارچه های نمدی گل درست کنید مثلا سه گل در سایز های مختلف درست کنید و آن ها را به هم بدوزید سپس آن ها را به یک روبان بچسبانید و با آن پرده منزل تان را ببندید.

تزیین پرده ساده به روش کم هزینه

تزیین پرده ساده به روش کم هزینه

بازدید : 1,033 بار
ایده های کم هزینه برای تزیین پرده های ساده + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی