نوع و مقدار نور اتاق تاثیر زیادی در ظاهر فضا دارد. اگر تصمیم دارید در خانه تغییراتی ایجاد کنید ابتدا از نور شروع کنید.

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک چگونه فضایی متناسب با شخصیت خود در خانه ایجاد کنیم؟

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک از روی خیلی چیزها می توان به شخصیت افراد پی برد. نحوه لباس پوشیدن، سرگرمی ها و حتی موسیقی مورد علاقه شما می تواند بیانگوی ویژگی های شخصیتی شما باشد. گذشته از تمام این ها از روی دکور و چیدمان خانه هر فرد هم می توان تا حدودی به ویژگی های شخصیتی آن ها پی برد چه یک واحد آپارتمان کوچک باشد چه یک خانه ویلایی بزرگ. فضای داخلی خانه می تواند انعکاسی از شخصیت شما باشد.

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک  

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک انتخاب مبلمان، عناصر دیزاین و وسایل دکوری نشان می دهد که این فضا مال شما و مناسب شخصیت شماست. و برای ایجاد چنین فضایی توصیه های زیر را در نظر بگیرید.

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک  

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک نور خانه را کنترل کنید

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک نوع و مقدار نور اتاق تاثیر زیادی در ظاهر فضا دارد. اگر تصمیم دارید در خانه تغییراتی ایجاد کنید ابتدا از نور شروع کنید. یعنی تجهیزات نوری مناسب را طوری نصب کنید که نور مناسبی را در فضا ایجاد کند. به علاوه باید نوری که از بیرون می آید را کنترل کنید. به عنوان مثال در انتخاب مدل و پارچه پرده دقت کنید. پرده های نازک و روشن نور بیشتری وارد فضای خانه می کند در حالی که پرده های سنگین هم مقدار نور را کنترل می کند و هم نوعی عایق به حساب می آید.

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک  

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک نکته: اگر در انتخاب نور دقت نکنید جزئیات دیگر خانه آنطور که انتظارش را داشتید به چشم نمی آید.

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک  

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک یکی از مواردی که خیلی واضح و روشن شخصیت شما را نشان می دهد انتخاب رنگ هاست. رنگ ها می توانند متناسب با فضای داخلی خانه باشند. البته نه به این معنی که همه چیز در خانه به یک رنگ باشد. یکی از روش های به کار بردن رنگ مورد علاقه تان در خانه بدون این که به چشم ها آسیب بزند این است که آن را با رنگ های خنثی ترکیب کنید. به عنوان مثال اگر به رنگ آبی علاقه دارید آن را با وسایل سفید رنگ ترکیب کنید.

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک  

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک سرگرمی هایتان را ادغام کنید

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک اگر سرگرمی دلخواهتان بیانگر ویژگی های شخصیتی شماست چرا آن را با دکور خانه ادغام نکنید؟ با این کار به راحتی می توان از روی دکور منزلتان به شخصیت شما پی برد. اگر علاقه زیادی به کتاب دارید در نقطه مرکزی اتاق پذیرایی قفسه کتاب قرار دهید. اگر به موسیقی علاقه دارید دکور متناسب با ژانر مورد علاقه تان بچینید. اگر علاقه زیادی به فیلم دارید دکور خانه را با چند پوستر تکمیل کنید.

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک  

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک مبلمان مناسب انتخاب کنید

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک در رابطه با مبلمان خانه باید به نیازهای شخصی خود توجه کنید. اگر تنها زندگی می کنید و بعد از کار در خانه ترجیح می دهید تنها باشید و استراحت کنید ست کامل مبل و صندلی زیاد به کارتان نمی آید اما اگر فردی اجتماعی هستید که مهمان های زیادی را به خانه دعوت می کنید فقط یک کاناپه یا مبل راحتی برای خانه شما کافی نیست.

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک  

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک از عکس ها در دکور استفاده کنید

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک عکس های خودتان را در فضای خانه به کار ببرید. نیاز نیست همه جا از عکس هایتان استفاده کنید. اگر یکی از دیوارها کمی خالی است آن را با یکی از عکس های خودتان پر کنید.

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک  

تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک خانه را طوری طراحی کنید که بتوانید با آن ارتباط برقرار کنید. بهترین راه این است که فضای داخلی خانه را شخصی سازی کنید. اگر توانایی این کار را ندارید از دیگران که در این زمینه تخصص دارند کمک بگیرید.


تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک تکنیک های چیدمان خانه-ایرناک منبع : bedunim.ir

(0 رای)
بازدید : 133 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی