گاهی برای ایجاد محیطی اختصاصی و ایده آل در فضای داخلی منزل نیاز به جداسازی اتاق با پارتیشن است. پارتیشن جدا از اینکه نیاز شما را برای داشتن فضای اختصاصی به اجابت می رساند، یک دکور جذاب و شیک محسوب می شود.

ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه

ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک طراحان و معماران زیادی در سراسر دنیا الگوهای جذاب و مناسبی برای جداسازی اتاق با پارتیشن ابداع کرده اند. این دکور از خانه نیز معمولا در اتاق پذیرایی بیشتر نمود می یابد اما این بدین معنا نیست که پارتیشن بندی در هیچ بخش دیگری از محیط خانه قابل اجرا نیست.

ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک  

هدف شما از پارتیشن بندی چیست؟
  • شما به فکر یک پاسیو فوق العاده و عالی هستید و می خواهید گیاهان زیبایی از محیط منزل را در آن قرار دهید و در واقع به دنبال فضایی اختصاصی برای گیاهان هستید.
  • شما به فکر ایجاد یک محیط عالی برای کتاب خواندن و انجام کارهای روزمره هستید.
  • شما با پارتیشن بندی به دنبال منظم کردن فضای اطراف هستید و می خواهید یک فضای مکمل در محیط منزل ایجاد کنید.

ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک  

ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک به طور کلی جداسازی اتاق با پارتیشن چوبی، ام دی اف، فلزی و… فضای منزل شما را چه در محیط های بزرگ و چه در محیط های کوچک کاربردی می سازد. با مدرن شدن جوامع این سبک طراحی بیشتر در محیط منزل استفاده می شود. علت استفاده زیاد از پارتیشن خانگی ارزشمند شدن فضا در محیط منزل است. چون منازل آپارتمانی وسعت کمی دارند. در واقع این تفکیک فضا را برای استفاه بهینه از فضا انجام می دهند.

جداسازی اتاق با پارتیشن

جداسازی اتاق با دکور

پارتیشن بندی شیک اتاق با دکور

طراحی پارتیشن اتاق

طراحی ایده آل پارتیشن اتاق

طراحی عالی پارتیشن با میله های فلزی

جداسازی اتاق با دکور چوبی

طراحی فوق العاده پارتیشن اتاق

طراحی جذاب اتاق با پارتیشن

 

دیوار تقسیم کننده چند منظوره

ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک این دیوار چند منظوره ضمن اینکه فضای اختصاصی را در محیط منزل به وجود می آورد، بسیاری از وسایل را نیز در خود جمع آوری می کند. باعث ترتیب محیط منزل شما می شود.

پارتیشن بندی اتاق با قفسه

جداسازی اتاق با قفسه

 

تابلوهای هنری

ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک از این تابلوها در ابعاد بزرگ برای ایجاد پارتیشن منزل استفاده کنید. استفاده از تابلوهای هنری فضای منزل شما را بسیار غنی و زیباتر از آنچه هست، نشان می دهید.

ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک  

استفاده از تورهای شفاف فلزی

ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک خاصیت مهم و شگفت آور این تورها این است که نور و هوا به راحتی از خود عبور می دهند. شما می توانید برای زیبا کردن این تورها بر روی آن ها طرح زیبایی نقاشی کنید.

ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک  

میله های فلزی

ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک میله های فلزی در ایجاد پارتیشن بسیار موفق عمل می کنند و اجازه ورود نور را به محیط می دهند. عملاً در این سبک شما فضای اختصاصی ایجاد نکرده اید و فقط قسمت بندی منزل را انجام داده اید. چون استفاده از این طرح بیشتر به عنوان دکوراسیون منزل مطرح می شود و نمی توان آن را به عنوان دیوار قلمداد کرد.

پارتیشن میله ای اتاق

طراحی دکور زیبا با پارتیشن بندی اتاق

 

ایجاد پارتیشن با وسایل خانه

ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک برای یک پارتیشن همیشه نیاز به اضافه کاری و یک تیغه دیواری نیست. شما می توانید با شلف، قفسه و… حتی مبلمان فضای اختصاصی در محیط منزل داشته باشید.

جداسازی اتاق با پارتیشن

 

دیوارهای طرح دار و مدرن

ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک ایده های جداسازی اتاق با پارتیشن و قفسه + تصاویر-ایرناک این دیوارها محیط منزل شما را شیک و لاکچری می سازند. امروزه برای طراحی این دیوارها از الگوهای مختلفی استفاده می شود.

(0 رای)
بازدید : 148 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی