پنجره در هر بخش از منزل شما را از داشتن نور طبیعی و فضای باز محروم میکند اما نگران نباشید با ترفندهایی که در این بخش از ایرناک با آن ها آشنا میشوید میتوانید اتاق خواب بدون پنجره تان را طوری طراحی و دکوراسیون کنید.

نکات و ترفندهای دکوراسیون اتاق بدون پنجره

شاید اگر اتاق خواب تان پنجره داشت هیچوقت به اهیمت وجود آن پی نمیبردید ولی الان که اتاق خواب تان پنجره ندارد تازه به کارآیی و اهمیت آن پی میبرید، نبود پنجره در هر بخش از منزل شما را از داشتن نور طبیعی و فضای باز محروم میکند اما نگران نباشید با ترفندهایی که در این بخش از ایرناک با آن ها آشنا میشوید میتوانید اتاق خواب بدون پنجره تان را طوری طراحی و دکوراسیون کنید که دلباز و روشن تر به نظر برسد.ترفندهای دکوراسیون اتاق بدون پنجره + نکات در ایرناک ترفندهای دکوراسیون اتاق بدون پنجره + نکات در ایرناک

دکوراسیون اتاق بدون پنجره

دکوراسیون اتاق بدون پنجره

وقتی اتاق خواب تان از داشتن پنجره و نور طبیعی محروم است باید به فکر نورپردازی حرفه ای و مدرن باشید تا به وسیله آن نور اتاق خواب تان را تامین کنید و از تاریک بودن آن جلوگیری کنید.

اولین و موثرترین کار این است که در اتاق خواب تان یک آینه بزرگ داشته باشید، آینه ها به این دلیل که نور را بازتاب میدهند باعث عمق دادن به اتاق و در نهایت روشن تر شدن آن میشوند.

ترفندهای دکوراسیون اتاق بی پنجره

ترفندهای دکوراسیون اتاق بی پنجره

در اتاق خواب هایی که پنجره ندارند باید برای دیوارها و سقف از رنگ های روشن استفاده کنید، اگر کاغذ دیواری استفاده میکنید باید طرح های ساده با رنگ های روشن انتخاب کنید. رنگ هایی مانند سفید، کرمی، صورتی ملایم و... مناسب هستند اما سعی کنید سقف حتما رنگ سفید داشته باشد.

پنجره کاذب هم ایده خوبی است، میتوانید از انواع هالوژن و نورافکن ها نیز در اتاق خواب تان استفاده کنید این موارد باعث میشوند حسابی اتاق خواب تان پرنور شود.

نورپردازی اتاق خواب بدون پنجره

نورپردازی اتاق خواب بدون پنجره

ایده های ساده برای اتاق بدون پنجره

  • حتی اگر اتاق تان پنجره ندارد از پرده استفاده کنید
  • از درب های شیشه ای استفاده کنید
  • نورپردازی سرتاسری یا نقطه ای یا مخفی
  • استفاده از درب های فرانسوی
بازدید : 1,198 بار
ترفندهای دکوراسیون اتاق بدون پنجره + نکات
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...