افراد مضطرب میتوانند با ایجاد تغییراتی در دکوراسیون منزل شان به آرامش برسند، دکوراسیون خانه و رنگ های به کار رفته در آن میتواند شما را مضطرب تر کند و یا برعکس به آرامش برساند.

تمام اصول و ایده های دکوراسیون منزل برای افراد استرسی و مضطرب

شاید شما هم جزو افرادی باشید که همیشه مضطرب هستید و بی دلیل استرس دارید، اضطراب را میتوان احساسات و افکار ناخوشایند و آزار دهنده ای دانست که میتواند بسیار کم یا بسیار زیاد باشد.دکوراسیون منزل مناسب افراد مضطرب و استرسی در ایرناک دکوراسیون منزل مناسب افراد مضطرب و استرسی در ایرناک

افراد مضطرب میتوانند با ایجاد تغییراتی در دکوراسیون منزل شان به آرامش برسند، دکوراسیون خانه و رنگ های به کار رفته در آن میتواند شما را مضطرب تر کند و یا برعکس به آرامش برساند.

ایده های دکوراسسیونی برای کاهش استرس

ایده های دکوراسیونی برای کاهش استرس

- دکوراسیون اتاق خواب تان باید آبی روشن باشد، شاید رنگ های دیگری برای اتاق خواب تان در نظر گرفته باشید اما چون شما فردی مضطرب هستید بهتر است بدانید آبی کمرنگ فشار خون را کاهش میدهد و شما را خواب آلود میکند در نهایت آرامش بخش است و استرس را از شما دور میکند.

- گیاهان زیادی در دکوراسیون منزل تان داشته باشید، گیاهان به شدت در کاهش استرس نقش دارند و حال و هوای خوبی به منزل تان میبخشند. گیاهانی که گل میدهند علاوه بر زیبا کردن منزل باعث از بین رفتن اضطراب میشوند و شما باید از ان ها در تمام قسمت های منزل استفاده کنید.

تاثیر گیاهان در دکوراسیون

تاثیر گیاهان در دکوراسیون

- وجود آینه در دکوراسیون منزل خیلی خوب است اما در منزل افراد مضطرب هرچه آینه کمتر به کار رود بهتر است زیرا آینه در این افراد استرس را افزایش میدهد.

- در قسمت های مختلف خانه اسطوخودوس قرار دهید زیرا رایحه آن تاثیر مثبتی در خلق و خو دارد طوری که باعث میشود آرامش را تجربه کنید و از هرگونه استرسی خلاص شوید.

- به جای اینکه پنجره ها را ببندید و از پرده های ضخیم استفاده کنید بهتر است پرده های نازک برای پنجره در نظر بگیرید و بیشتر وقت ها پنجره را باز بگذارید زیرا نور طبیعی استرس را کاهش میدهد.

دکوراسیون منزل آرامش بخش

دکوراسیون منزل آرامش بخش

برای از بین استرس از خانه چه کنیم؟

  • چند شاخه گل طبیعی در خانه داشته باشید
  • تلویزیون را بپوشانید
  • قفسه های کتاب را پر نکنید بلکه نیمه خالی بگذارید
  • کاغذ دیواری طرح شلوغ ممنوع
  • وسایل منزل تا حد امان ساده باشند
بازدید : 637 بار
دکوراسیون منزل مناسب افراد مضطرب و استرسی
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی