حتما شما هم با دیدن خانه های مرتب و بی عیب و نقص حسرت میخورید، اگر دوست دارید راز بی عیب و نقص بودن دکوراسیون و چیدمان خانه را بدانید این بخش از ایرناک را از دست ندهید.

ترفندهای چیدمان و دکوراسیون بی نقص منزل

داشتن خانه ای مرتب با دکوراسیونی شیک خواسته تمام خانم ها است اما چگونه؟ حتما شما هم با دیدن خانه های مرتب و بی عیب و نقص حسرت میخورید، اگر دوست دارید راز بی عیب و نقص بودن دکوراسیون و چیدمان خانه را بدانید این بخش از ایرناک را از دست ندهید.ترفندهای چیدمان و دکوراسیون بی نقص + عکس در ایرناک ترفندهای چیدمان و دکوراسیون بی نقص + عکس در ایرناک

- زرنگ باشید و هنگام انتخاب رنگ وسایل منزل سراغ رنگ هایی بروید که چرک تاب نیستند و میتوان گفت زیاد نیاز به تمیزکاری و نگهداری ندارند، رنگ های روشن خیلی زود کثیف میشوند و زیبایی شان را از دست میدهند اما رنگ هایی همچون بنفش، زرشکی، کالباسی تیره، سبز تیره ، آبی نفتی و خاکستری... نیاز به مراقبت ندارند.

نکاتی برای چیدمان و دکوراسیون خانه

نکاتی برای چیدمان و دکوراسیون خانه

- میز غذاخوری باید همیشه چیده شده و مرتب باشد حتی وقت هایی که غذا نمیخورید، این موضوع باعث میشود اتاق غذاخوری تان مرتب تر و دوست داشتنی تر باشد. میز غذاخوری را خیلی شلوغ نکنید و ساده و مرتب نگه دارید.

چیدمان ساده میز غذاخوری

چیدمان ساده میز غذاخوری

- برای وسایل ریز و اضافی حتما یک کشو در نظر بگیرید اگر لازم بود کشوهای بیشتری در نظر بگیرید و هرگز وسایل کوچک و اضافی را در جاهای مختلف قرار ندهید زیرا باعث شلوغ و نامرتب شدن دکوراسیون منزل تان میشوند.

ترفندهای جلوگیری از شلوغی دکوراسیون

ترفندهای جلوگیری از شلوغی دکوراسیون

- وسایل تمیزکاری همچون مواد شوینده، شیشه پاک کن، دستمال جادویی و ... را در دسترس و معرض دید قرار دهید، شاید باورتان نشود اما وقتی این وسایل در دسترس باشند بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند.

ایده های به درد بخور در طراحی دکوراسیون

ایده های به درد بخور در طراحی دکوراسیون

- خانه خلوت همیشه مرتب تر دیده میشود و کمتر نیاز به تمیزکاری دارد، دکوراسیون خانه تان را شلوغ کنید و سعی کنید آن را ساده و مرتب نگه دارید.

- برای جلوگیری از شلوغی و به هم ریختگی باید از سبدها زیاد استفاده کنید مثلا در اتاق کودک سبد اسباب بازی قرار دهید و در اتاق خودتان سبد لوازم آرایش و در اتاق بعدی سبد رخت چرک.

جلوگیری از شلوغی منزل

جلوگیری از شلوغی منزل

بازدید : 692 بار
ترفندهای چیدمان و دکوراسیون بی نقص + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی