دکوراسیون بنفش و سفید” یکی از جسورانه ترین ایده ها برای تزیین اتاق های مهم خانه همچون پذیرایی و نشیمن است که پیشنهاد میکنیم حتما امتحان کنید.

منزلی لوکس با دکوراسیون بنفش و سفید

یکی از ویژگی های رنگ بنفش این است که اگر در دکوراسیون منزل به کار برده شود میتواند فضا را لوکس و مجلل جلوه دهد، رنگ بنفش این قابلیت را دارد که در تمام قسمت های خانه استفاده شود و شما میتوانید منزلی با رنگ بنفش و حال و هوای مدرن اما لوکس و مجلل بسازید. بهترین رنگ ها برای ترکیب شدن با رنگ بنفش سفید و مشکی هستند که ما در این بخش از دنیای مد ایرناک درباره دکوراسیون های بنفش و سفید خواهیم گفت.خانه ای لوکس با دکوراسیون سفید و بنفش + تصاویر در ایرناک خانه ای لوکس با دکوراسیون سفید و بنفش + تصاویر در ایرناک

دکوراسیون بنفش و سفید مدرن

دکوراسیون بنفش و سفید مدرن

یکی از بهترین قسمت های خانه که میتوان دکوراسیون اش را به رنگ بنفش و سفید انتخاب کرد اتاق پذیرایی است، استفاده از ترکیب بنفش و سفید در پذیرایی باعث ایجاد هارمونی در دکوراسیون میشود.

اگر دوست دارید رنگ بنفش در دکوراسیون بیشتر به چشم بخورد میتوانید دیوارهای پذیرایی را به رنگ بنفش کمرنگ درآورید اما اگر دوست ندارید میتوانید فقط یکی از دیوارها را بنفش کنید آن هم با کاغذ دیواری.

زیبایی رنگ بنفش در دکوراسیون

زیبایی رنگ بنفش در دکوراسیون

رنگی که قرار است با رنگ بنفش ترکیب شود بیشتر به نوع رنگ بنفشی که انتخاب میکنید بستگی دارد ولی در کل ترکیب بنفش و سفید معمولا فضای خانه را دلباز و شیک جلوه میدهد. بنفش کمرنگ با رنگ هایی همچون زرد و نارنجی هم زیبا میشود ولی برای اتاق نشیمن و پذیرایی مناسب نیستند، انتخاب اول طراحان دکوراسیون بنفش و سفید است زیرا در تمام بخش های منزل میتوان از آنها استفاده کرد. در اتاق نشیمن زیر مبلمان به رنگ بنفش انتخاب شده و باقی فضا را به رنگ سفید درآورده است.

دکوراسیون نشیمن بنفش و سفید

دکوراسیون نشیمن بنفش و سفید

خصوصیات و ویژگی ها رنگ بنفش:

1- بنفش کمرنگ حس آرامش، لطافت و رومانتیک بودن را القا می کند.

2- بنفش پررنگ حس اعتماد به نفس، قدرت طلبی و نظارت را القا می کند.

از نظر روانشناسی رنگ بنفش جزو رنگ های شاهانه شناخته میشود به این دلیل که در زمان های قدیم بنفش یک رنگ کمیاب بود و فقط پادشاهان و افراد خاص می توانستند از این رنگ در خانه های خود استفاده کنند.

دکوراسیون منزل با رنگ بنفش

دکوراسیون منزل با رنگ بنفش

استفاده از رنگ بنفش و سفید در دکوراسیون

استفاده از رنگ بنفش و سفید در دکوراسیون

تاثیر رنگ بنفش در دکوراسیون

تاثیر رنگ بنفش در دکوراسیون

مبلمان بنفش با کوسن های سفید

مبلمان بنفش با کوسن های سفید

بازدید : 3,541 بار
خانه ای لوکس با دکوراسیون سفید و بنفش + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی