رنگ های چاشنی رنگ های گرم و پرانرژی هستند که از بهترین گزینه ها برای دکوراسیون منزل محسوب میشوند مثل رنگ خردلی.

رنگ های چاشنی در دکوراسیون منزل

رنگ ها از نظر روانشناسی تاثیر فوق العاده ای در دکوراسیون منزل و روحیه افراد دارند، این رنگ ها هستند که تعیین میکنند خانه شما سرشار از انرژی مثبت باشد یا انرژی منفی پس در انتخاب رنگ دکوراسیون منزل حسابی دقت کنید.رنگ های چاشنی در دکوراسیون منزل کدامند؟ در ایرناک رنگ های چاشنی در دکوراسیون منزل کدامند؟ در ایرناک

در اکثر خانه ها و در بین اکثر افراد استفاده از رنگ های خنثی رایج است اما این رنگ ها خسته کننده هستند و پس از مدت کوتاهی تکراری میشوند پس بهتر است رنگ های خنثی را بیخیال شوید و کمی از رنگ های گرم و پر انرژی استفاده کنید.

آشنایی با رنگ های چاشنی و کاربرد آنها

آشنایی با رنگ های چاشنی و کاربرد آنها

خردلی

خردلی جزو رنگ های گرم و پر جنب و جوش است که ترکیبی از رنگ های زرد و قهوه ای است. در فصل زمستان بهترین کار استفاده از رنگ های چاشنی مثل رنگ خردلی در دکوراسیون منزل است زیرا این رنگ با یک دنیا گرما به فضای منزل گرما میبخشد.

رنگ ها جنبه جالب دکوراسیون منزل هستند و برای انتخاب آن ها قوانین خاصی وجود دارد زیرا باید با توجه به شخصیت، علایق و سبک دکوراسیون منزل تان دست به انتخاب رنگ بزنید.

تاثیر رنگ خردلی در دکوراسیون منزل

تاثیر رنگ خردلی در دکوراسیون منزل

رنگ های چاشنی به چه رنگ هایی میگویند؟

بیشترین رنگی که در دکوراسیون منزل دیده میشود به عنوان رنگ اصلی شناخته میشود و رنگی که کمتر به چشم میخورد تکمیل کننده رنگ اصلی است در این بین رنگ های جذاب و گیرایی در دکوراسیون دیده میشود که میتوان آن ها را مزه یا چاشنی معرفی کرد. استفاده از رنگ های متضاد در دکوراسیون منزل نتیجه مثبت دارد مثلا اگر به دکوراسیون بنفش کمی خردلی اضافه کنید بینهایت جذاب میشود.

به عنوان یک انتخاب جسورانه و جذاب برای تغییر دادن دکوراسیون منزل میتوانید یکی از دیوار های منزل که بیشتر توی چشم است را به رنگ خردلی درآورید، این کار برای خانه هایی که دکوراسیون آن ها به رنگ های سرد است مناسب تر است و ایجاد تعادل میکند. خردلی رنگ برجسته ای است که حتی اگر به مقدار کم در دکوراسیون منزل از آن استفاده شود بسیار خودنمایی میکند.

استفاده از رنگ های چاشنی در دکوراسیون

استفاده از رنگ های چاشنی در دکوراسیون

رنگهای هماهنگ با رنگ خردلی

خردلی با رنگ هایی مانند آبی کاربنی، سبز، قرمز و مشکی و ... هماهنگ میشود و به عنوان یک رنگ چاشنی پیشنهاد میکنیم حتما از این رنگ در دکوراسیون منزل تان استفاده کنید. خردلی به عنوان یک رنگ چاشنی و پرانرژی می تواند در دکوراسیون مدرن و کلاسیک مورد استفاده قرار بگیرد.

رنگ های چاشنی را بهتر است در کوسن ها، پرده، گلدان و اکسسوری ها استفاده کنید زیرا اگر از آن ها به مقدار زیاد در دکوراسیون استفاده کنید فضایی نا آرام به وجود خواهد آمد.

بازدید : 2,001 بار
رنگ های چاشنی در دکوراسیون منزل کدامند؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...