برای زیباتر شدن دکوراسیون لازم نیست کلی هزینه کنید با ایده هایی که در این بخش از ایرناک به شما معرفی میکنیم میتوانید خانه ای زیبا داشته باشید.

خانه ای دیدنی با ایده هایی ساده برای زیبایی خانه

برای زیبایی خانه و دکوراسیون آن لازم نیست کار سختی انجام دهید با چند ایده ساده و ترفندهای دکوراسیونی میتوانید منزل تان را از این رو به آن رو کنید. فقط کافیست کمی خلاقیت به خرج دهید و از ایجاد تغییرات نترسید. برای زیباتر شدن دکوراسیون لازم نیست کلی هزینه کنید با ایده هایی که در این بخش از ایرناک به شما معرفی میکنیم میتوانید خانه ای زیبا داشته باشید.5 ایده های ساده برای زیبایی خانه + تصاویر در ایرناک 5 ایده های ساده برای زیبایی خانه + تصاویر در ایرناک

ترفندهای زیبایی دکوراسیون منزل

ترفندهای زیبایی دکوراسیون منزل

- شاید شما هم جزو افرادی باشید که تصور میکنند اگر یک تابلوی گرانقیمت روی دیوار نصب کنند بهترین کار را انجام داده اند اما برای زیباتر شدن دکوراسیون دیوار بهتر است از چند تابلوی هنری در سایز های مختلف در کنار هم استفاده کنید. نصب چند تابلوی هنری ساده در کنار هم نمای فوق العاده ای به دیوار میبخشد.

- برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب ساده ترین ایده این است که از چند کوسن زیبا در طرح های جالب برای روی تخت خواب تان استفاده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب شیک

دکوراسیون اتاق خواب شیک

- برای داشتن منزلی زیبا باید از شلوغ کردن فضا بپرهیزید و سعی کنید از رنگ های ملایم و گرم برای وسایل منزل تان استفاده کنید، شلوغ بودن دکوراسیون اصلا جنبه زیبایی ندارد و خسته کننده است.

- نقطه مرکزی خانه را پیدا کنید و تلویزیون را آنجا قرار دهید، تلویزیون باید جایی قرار بگیرد که همه بتوانند آن را ببینند پس سعی نکنید تلویزیون را پنهان کنید.

ایده های ساده برای زیبایی خانه

ایده های ساده برای زیبایی خانه

- اگر امکان این وجود ندارد که کل خانه را کاغذ دیواری کنید میتوانید فقط دو دیوار را با کاغذ دیواری بپوشانید، دو دیوار روبروی هم که یکی از آن ها دیوار تلویزیون باشد.

بازدید : 3,189 بار
5 ایده های ساده برای زیبایی خانه + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...