از روی خیلی چیزها می توان به شخصیت افراد پی برد. نحوه لباس پوشیدن، سرگرمی ها و حتی موسیقی مورد علاقه شما می تواند بیانگر ویژگی های شخصیتی شما باشد.

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک چگونه فضایی متناسب با شخصیت خود در خانه ایجاد کنیم؟

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک از روی خیلی چیزها می توان به شخصیت افراد پی برد. نحوه لباس پوشیدن، سرگرمی ها و حتی موسیقی مورد علاقه شما می تواند بیانگر ویژگی های شخصیتی شما باشد. گذشته از تمام این ها از روی دکور و چیدمان خانه هر فرد هم می توان تا حدودی به ویژگی های شخصیتی آن ها پی برد چه یک واحد آپارتمان کوچک باشد چه یک خانه ویلایی بزرگ. فضای داخلی خانه می تواند انعکاسی از شخصیت شما باشد.

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک  

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک انتخاب مبلمان، عناصر دیزاین و وسایل دکوری نشان می دهد که این فضا مال شما و مناسب شخصیت شماست. و برای ایجاد چنین فضایی توصیه های زیر را در نظر بگیرید.

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک  

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک نور خانه را کنترل کنید

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک نوع و مقدار نور اتاق تاثیر زیادی در ظاهر فضا دارد. اگر تصمیم دارید در خانه تغییراتی ایجاد کنید ابتدا از نور شروع کنید. یعنی تجهیزات نوری مناسب را طوری نصب کنید که نور مناسبی را در فضا ایجاد کند. به علاوه باید نوری که از بیرون می آید را کنترل کنید. به عنوان مثال در انتخاب مدل و پارچه پرده دقت کنید. پرده های نازک و روشن نور بیشتری وارد فضای خانه می کند در حالی که پرده های سنگین هم مقدار نور را کنترل می کند و هم نوعی عایق به حساب می آید.

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک  

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک نکته: اگر در انتخاب نور دقت نکنید جزئیات دیگر خانه آنطور که انتظارش را داشتید به چشم نمی آید.

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک  

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک رنگ دلخواهتان را انتخاب کنید

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک یکی از مواردی که خیلی واضح و روشن شخصیت شما را نشان می دهد انتخاب رنگ هاست. رنگ ها می توانند متناسب با فضای داخلی خانه باشند. البته نه به این معنی که همه چیز در خانه به یک رنگ باشد. یکی از روش های به کار بردن رنگ مورد علاقه تان در خانه بدون این که به چشم ها آسیب بزند این است که آن را با رنگ های خنثی ترکیب کنید. به عنوان مثال اگر به رنگ آبی علاقه دارید آن را با وسایل سفید رنگ ترکیب کنید.

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک  

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک سرگرمی هایتان را ادغام کنید

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک اگر سرگرمی دلخواهتان بیانگر ویژگی های شخصیتی شماست چرا آن را با دکور خانه ادغام نکنید؟ با این کار به راحتی می توان از روی دکور منزلتان به شخصیت شما پی برد. اگر علاقه زیادی به کتاب دارید در نقطه مرکزی اتاق پذیرایی قفسه کتاب قرار دهید. اگر به موسیقی علاقه دارید دکور متناسب با ژانر مورد علاقه تان بچینید. اگر علاقه زیادی به فیلم دارید دکور خانه را با چند پوستر تکمیل کنید.

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک  

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک مبلمان مناسب انتخاب کنید

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک در رابطه با مبلمان خانه باید به نیازهای شخصی خود توجه کنید. اگر تنها زندگی می کنید و بعد از کار در خانه ترجیح می دهید تنها باشید و استراحت کنید ست کامل مبل و صندلی زیاد به کارتان نمی آید اما اگر فردی اجتماعی هستید که مهمان های زیادی را به خانه دعوت می کنید فقط یک کاناپه یا مبل راحتی برای خانه شما کافی نیست.

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک  

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک از عکس ها در دکور استفاده کنید

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک عکس های خودتان را در فضای خانه به کار ببرید. نیاز نیست همه جا از عکس هایتان استفاده کنید. اگر یکی از دیوارها کمی خالی است آن را با یکی از عکس های خودتان پر کنید.

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک  

شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک خانه را طوری طراحی کنید که بتوانید با آن ارتباط برقرار کنید. بهترین راه این است که فضای داخلی خانه را شخصی سازی کنید. اگر توانایی این کار را ندارید از دیگران که در این زمینه تخصص دارند کمک بگیرید.


شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک شخصیت شناسی از روی دکور-ایرناک منبع : bedunim.ir

(0 رای)
بازدید : 104 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی