در ادامه تصاویری از انواع مدل لوستر ال ای دی با زیباترین طرح های مد سال را مشاهده خواهید کرد.

مدل لوستر ال ای دی جدید برای زیبایی خانه + تصاویر در ایرناک مدل لوستر ال ای دی جدید برای زیبایی خانه + تصاویر در ایرناک زیبایی دکوراسیون منزل تا حدودی به طراحی نورپردازی بستگی دارد از این رو بهتر است برای جذابیت دکوراسیون داخلی قسمت های مختلف منزل خود از مدل لوسترهایی که با سبک دکوراسیون منزل شما مطابقت دارند استفاده کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل لوستر ال ای دی با زیباترین طرح های مد سال را مشاهده خواهید کرد.

لوسترها در انواع مدل های مختلف نظیر لوستر سقفی، لوستر چوبی و لوستر ال ای دی و …. موجود هستند و شما می توانید از این مدل لوسترها برای نورپردازی نقاط مختلف منزل تان استفاده نمایید.

مدل لوستر فانتزی و جدید ال ای دی

 

مدل لوستر ال ای دی با جدیدترین طرح های مد سال

نورپردازی با لامپ ال ای دی از انواع ایده های جالب برای طراحی نورپردازی منزل است و شما می توانید با کمک لوستر و لامپ های ال ای دی نورپردازی مناسبی را در فضای منزل خود ایجاد کنید. مدل لوستر های ال ای دی به صورت کامل به سقف متصل می شوند به همین دلیل این مدل لوسترها به لوسترهای کفی نیز معروف هستند. مدل لوستر ال ای دی نسبت به سایر مدل های لوستر دارای مزیت های زیادی نظیر ریموت کنترل و تنوع در شکل و نور و مصرف پایین برق هستند همچنین لوسترهای ال ای دی از ترکیب لامپ های ال ای دی با سرپیچ های شمعی ساخته شده اند و در ساخت این مدل لوسترها می توان از لامپ های ال ای دی چند رنگ نیز استفاده کرد. سایز بندی لوسترهای ال ای دی بر مبنای ابعاد سینی کفی این مدل لوسترها است و ابعاد این مدل لوسترها بر اساس یک مبنای استاندارد تعریف شده است.

لوستر مدرن ال ای دی

مدل لوستر شیک و فانتزی

مدل لوستر شیک و جدید

لوستر ال ای دی شیک

لوستر شیک و جدید ال ای دی

مدل لوستر زیبا و شیک

مدل لوستر مدرن و زیبا ال ای دی

مدل لوستر شیک ال ای دی

مدل زیبا و شیک لوستر ال ای دی

مدل زیبا و شیک لوستر ال ای دی

سینی لوسترهای ال ای دی در 4 شکل بیضی و گرد و مستطیل و مربع طراحی می شوند و روی سینی کفی این مدل لوسترها لامپ های بسیار ریزی قرار داده شده اند که به این لامپ ها ال ای دی گفته می شود. لامپ های ال ای دی در سه رنگ مختلف قرمز و آبی و بنفش موجود هستند و علاوه بر این لامپ های ال ای دی دارای چهار حالت رقص نور مختلف با زمانبندی قابل تنظیم و متفاوت می باشند. لوسترهای ال ای دی را می توانید در قسمت های مختلف منزل نصب کنید و از این طریق نورپردازی مناسب و ایده آلی را در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید.

مدل لوستر شیک و زیبا ال ای دی

مدل لوستر زیبا و جدید ال ای دی

مدل لوستر مدرن و شیک

مدل لوستر زیبا و مدرن ال ای دی

مدل لوستر ال ای دی زیبا و شیک

مدل لوستر شیک ال ای دی

مدل لوستر زیبا و شیک ال ای دی

مدل لوستر مستطیل

مدل لوستر شیک و فانتزی

مدل لوستر مستطیل ال ای دی

مدل لوستر شیک و فانتزی

طرح و نحوه نورپردازی لوستر می تواند در طراحی نورپردازی منزل و دیزاین دکوراسیون داخلی منزل تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است هنگام انتخاب مدل لوستر توجه لازم را به خرج دهید.


زیبایی خانه

بازدید : 10,944 بار
(0 رای)
مدل لوستر ال ای دی جدید برای زیبایی خانه + تصاویر5 out of 5
1 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی