مبلمان را هم میتوانید با فرش ست کنید و هم با پرده. اگر مبلمان منزل تان فیروزه ای رنگ است در این بخش از دنیای مد ایرناک با روش ست کردن آن آشنا میشوید.

ایده های ست کردن مبلمان فیروزه ای با فرش و پرده

مبلمان جزو اصلی ترین و تاثیر گذارترین وسایل دکوراسیون منزل است که ست کردن رنگ آن با دیگر وسایل منزل بسیار با اهمیت است، مبلمان را هم میتوانید با فرش ست کنید و هم با پرده. اگر مبلمان منزل تان فیروزه ای رنگ است در این بخش از دنیای مد ایرناک با روش ست کردن آن آشنا میشوید.ایده های ست کردن مبلمان فیروزه ای با فرش و پرده + تصاویر در ایرناک ایده های ست کردن مبلمان فیروزه ای با فرش و پرده + تصاویر در ایرناک

ست کردن مبلمان فیروزه ای

ست کردن مبلمان فیروزه ای

رنگ پرده مناسب برای ست کردن با مبل فیروزه ای

فیروزه ای جزو رنگ های سرد به شمار میرود و بهتر است آن را با رنگ های گرم همچون طلایی، خردلی و کرمی ترکیب کنید. بهترین رنگ پرده برای ست کردن با مبلمان آبی فیروزه ای پرده هایی به رنگ های گرم مانند کرمی و قهوه ای است.

ایده ست مبل با پرده

ایده ست مبل با پرده

رنگ فرش مناسب برای ست کردن با مبلمان فیروزه ای

فرش های رنگ روشن با مبلمان فیروزه ای بسیار زیبا میشوند، فرش های کرم یا فرش های آبی روشن انتخاب مناسبی برای کسانی است که مبلمان شان آبی فیروزه ای است. اگر فرش رنگ روشن دوست ندارید میتوانید فرش های سرمه ای هم با مبلمان فیروزه ای ست کنید اما بهتر است طرح فرشی که انتخاب میکنید خیلی شلوغ نباشد.

ست مبل فیروزه ای با فرش

ست مبل فیروزه ای با فرش

بازدید : 8,073 بار
ایده های ست کردن مبلمان فیروزه ای با فرش و پرده + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...