در این بخش از دنیای مد ایرناک با انواع مدل مبلمان آشنا میشوید و هنگام خرید راحت تر میتوانید دست به انتخاب بزنید.

ترفندهای اصولی ست کردن مبلمان متناسب با سبک دکوراسیون

برای اینکه بتوانید مبلمان مناسبی برای منزل تان بخرید باید انواع مبلمان را بشناسید و بدانید کدام مدل آن ها با سبک دکوراسیون منزل تان ست میشوند. در این بخش از دنیای مد ایرناک با انواع مدل مبلمان آشنا میشوید و هنگام خرید راحت تر میتوانید دست به انتخاب بزنید.چگونه مبلمان را متناسب با سبک دکوراسیون ست کنیم؟ + تصاویر در ایرناک چگونه مبلمان را متناسب با سبک دکوراسیون ست کنیم؟ + تصاویر در ایرناک

انواع مبل راحتی

انواع مبل راحتی برای منزل

مبلمان رکلاینر

مبل های رکلاینر فوق العاده راحت هستند و با کنترل از راه دور تنظیم میشوند، تکیه گاه و استراحتگاه اینگونه مبلمان ها قابل تنظیم هستند و به راحتی میتوانید روی آن ها استراحت کنید. مبل های رکلاینر برای خانه هایی با سبک کلاسیک مناسب اند.

مبلمان رکلاینر

مدل مبلمان رکلاینر شیک

مبلمان توکسدو

اگر خانه ای مدرن دارید بهترین گزینه برای شما مبلمان های توکسیدو هستند، از ویژگی های این نوع مبلمان میتوان دسته های بلند و پایه های صاف و بدون تراش شان را نام برد. مبلمان های توکسیدو در مدل های شیک در بازار وجود دارند که به درد خانه های مدرن میخورند.

مبلمان توکسدو

مبلمان توکسدو برای خانه های مدرن

مبلمان هاروارد

مبلمان هاروارد برای خانه هایی که به سبک معاصر طراحی و دکوراسیون شده اند مناسب هستند، مبلمان هاروارد پایه های چوبی و دسته های گرد دارند. مبلمان های هاروارد به خاطر داشتن نشیمن گاه های وسیع بسیار راحت هستند و جزو بهترین مبلمان های راحتی شناخته میشوند.

مبلمان هاروارد

مدل مبلمان هاروارد جدید

مبل های سالنی

مبل های سالنی به دلیل داشتن نشیمنگاه عمیق و راحت بسیار پرطرفدار هستند، این مبل های بدون دسته دارای پایه های کوتاه و چوبی اند که برای خانه های مدرن و امروزی بسیار مناسب اند.

مبلمان سالنی

مبلمان سالنی باکلاس

بازدید : 2,221 بار
چگونه مبلمان را متناسب با سبک دکوراسیون ست کنیم؟ + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...