در فنگ شویی اتاق خواب به خصوص به تخت خواب حسابی دقت کنید و بدانید تخت خواب را کجاها نباید قرار دهید چون میتواند تاثیر منفی در خواب شما داشته باشد.

قوانین فنگ شویی برای تخت خواب

برای اینکه اتاق خوابی ایده آل و همه چیز تمام طراحی کنید طوری که انرژی مثبت در آن موج بزند باید قوانین فنگ شویی را نیز رعایت کنید، در این بخش از دنیای مد ایرناک به فنگ شویی تخت خواب میپردازیم و به شما میگوییم از نظر فنگ شویی بدترین جاها برای قرار دادن تخت خواب کجاست.5 مکان ممنوعه برای گذاشتن تخت خواب! در ایرناک 5 مکان ممنوعه برای گذاشتن تخت خواب! در ایرناک

وقتی تخت خواب تان را در جایی نامناسب قرار دهید باعث ایجاد انرژی منفی میشود که این انرژی منفی بر روی خواب و رابطه شما تاثیر بدی خواهد گذاشت. بدترین جاها برای قرار دادن تخت خواب کجاست؟

اصول فنگ شویی تخت خواب

اصول فنگ شویی تخت خواب

فاصله با در اتاق خواب

- تخت خواب را نزدیک در اتاق خواب قرار ندهید، از آنجایی که درها معمولا دارای انرژی ورودی زیادی هستند و این انرژی در برابر میزان انرژی که شما برای اطراف تحت خواب لازم دارید فوق العاده زیاد و بیش از حد است.

روبری در اتاق خواب ممنوع!

- از نظر فنگ شویی تخت خواب نباید دقیقا روبری در اتاق خواب باشد زیرا درها دارای انرژی کششی هستند و وقتی تخت خواب روبری در باشد تمام انرژی خوب از طریق در به بیرون منتقل میشود.

قوانین فنگ شویی در اتاق خواب

قوانین فنگ شویی در اتاق خواب

زیر پنجره

- هرگز تخت خواب را زیر پنجره قرار ندهید، وقتی تخت خواب زیر پنجره باشد باعث تضعیف انرژی فردی میشود و شما احساس امنیت نخواهید کرد، از نظر فنگ شویی پیشنهاد میشود از یک سرتختی محکم استفاده کنید.

زیر سقف شیب دار

- قرار دادن تخت خواب زیر سقف شیب دار اشتباه است زیرا در این صورت انرژی شما زیر آن تحت فشار قرر میگیرد و در نهایت روی سلامتی شما تاثیر منفی میگذارد.

قوانین فنگ شویی تخت خواب

قوانین فنگ شویی تخت خواب

روبری آینه

- تخت خواب روبری آینه نباشد زیرا آینه باعث تخلیه انرژی شما میشود و آرامش را از شما سلب میکند.

بازدید : 2,639 بار
5 مکان ممنوعه برای گذاشتن تخت خواب!
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی