یک چیدمان درست و اصولی می تواند دلنشین ترین دکوراسیون اتاق پذیرایی را به همراه داشته باشد ، مدرن ترین مدلهای آینه و کنسول را در سایت ایرناک مشاهده نمایید.

مدل آینه و کنسول مدرن عروس

مدل سلطنتی آینه کنسول عروس سفید و طلایی + تصاویر در ایرناک مدل سلطنتی آینه کنسول عروس سفید و طلایی + تصاویر در ایرناک آینه و کنسول امروزه یکی از ضروری ترین اقلام جهیزیه است و باید در هر خانه ای وجود داشته باشد, آینه و کنسول در انواع سلطنتی و اسپرت وجود دارند که بیشتر جنبه زیبایی دارند. اگر سرویس چوب تان سفید است باید آینه و کنسول سفید انتخاب کنید و اگر دکوراسیون منزل تان سلطنتی و طلایی رنگ است باید آینه کنسول طلایی انتخاب کنید.

مدل آینه کنسول

مدل آینه کنسول سلطنتی

مدل های آینه کنسول در رنگ های سفید, طلایی و مشکی در بازار وجود دارند که عروس خانم ها با توجه به رنگ وسایل جهیزیه شان دست به انتخاب میزنند. از بین تمام مدل ها, آینه و کنسول های دیواری بیشتر طرفدار دارند.

آینه و کنسول را میتوانید در راهروی ورودی خانه, در پذیرایی و اتاق خواب قرار دهید. آینه و کنسول های مدرن امروزی زیبایی فوق العاده ای به منزل میبخشند و بهتر است آن ها را در فضای پذیرایی قرار دهید.

ست آینه و کنسول

ست آینه و کنسول طلایی رنگ

آینه و شمعدان عروس

آینه و شمعدان عروس 2018

میز کنسول های کمدی به غیر از جنبه زیبایی کاربردهای دیگری هم دارند و میتوانید در کشوهای آن وسایل زیادی قرار دهید. تصویر زیر نشان دهنده جدیدترین مدل آینه و میز کنسول هایی است که عروس خانم ها انتخاب میکنند.

آینه و کنسول سفید

آینه و کنسول سفید عروس

آینه و کنسول جهیزیه

مدل آینه و کنسول جهیزیه 97

آینه و کنسول مدرن

آینه و کنسول مدرن سلطنتی

مدل کنسول چوبی

مدل کنسول چوبی سفید

آینه و کنسول

آینه و کنسول اسپرت 2018

آینه و کنسول مشکی

آینه و کنسول مشکی رنگ شیک

آینه و کنسول سلطنتی

آینه و کنسول سلطنتی جهیزیه

بازدید : 13,067 بار
مدل سلطنتی آینه کنسول عروس سفید و طلایی + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی