در این بخش از دنیای مد ایرناک مهمترین نکات در چیدمان مبلمان را به شما میگوییم که بسیار کمک کننده هستند.

نحوه چیدمان انواع مبلمان استیل و راحتی در پذیرایی منزل ایرانی

چیدمان مبلمان اگر اصولی باشد باعث دوبرابر شدن زیبایی دکوراسیون منزل میشود، نحوه چیدمان مبلمان مهمترین نکته در دکوراسیون منزل است پس سعی کنید نکات مهم و اصول چیدن مبلمان را بدانید.طریقه چیدمان انواع مبلمان استیل و راحتی در پذیرایی در ایرناک طریقه چیدمان انواع مبلمان استیل و راحتی در پذیرایی در ایرناک

در این بخش از دنیای مد ایرناک مهمترین نکات در چیدمان مبلمان را به شما میگوییم که بسیار کمک کننده هستند.

محوه چیدمان مبل 9 نفره

نحوه چیدمان مبل 9 نفره

این مبلمان ها هستند که دکوراسیون اتاق پذیرایی شما را میسازند، مدل های مختلفی میتوان مبلمان را بچینید اما در ادامه به شما میگوییم روش اصولی چیدمان مبلمان کدام است.

- همیشه بزرگترین تکه مبلمان را اول جایگذاری کنید، مبلمان سه نفره باید روبروی نقطه کانونی دکوراسیون منزل قرار بگیرد. نقطه کانونی منزل تان را پیدا کنید و مبلمان سه نفره را روبروی آن قرار دهید.

اصول جیدن مبل راحتی

اصول چیدن مبل راحتی

- فاصله بین مبل ها نباید زیاد باشد، هر مبل باید با فاصله کمی کنار دیگری قرار بگیرد زیرا اگر فاصله بین مبل ها زیاد باشد مهمانان نمیتوانند به خوبی با هم ارتباط برقرار کنند و گفتگوی صمیمانه ای نخواهند داشت.

- مبل ها را به دو شکل متقارن و غیر متقارن میتوانید بچینید، چیدمان متقارن مبل ها فضای خانه تان را رسمی میکند و چیدمان غیر متقارن مبل ها فضای خانه را غیر رسمی میکند و بهتر است مبلمان منزل تان را به شکل غیر متقارن بچینید.

نکات مهم چیدمان مبلمان

نکات مهم چیدمان مبلمان

- همه مبل ها را کنار یک دیوار به ردیف نچینید، مبلمان منزل بهتر است به شکل گرد چیده شوند طوری که مهمانان همدیگر را به خوبی ببینند و بتوانند بهتر ارتباط برقرار کنند.

- فاصله بین مبلمان و میز های عسلی باید 35 تا 45 سانتی متر باشد تا فضای کافی برای قرار دادن پاها باشد.

بازدید : 4,179 بار
طریقه چیدمان انواع مبلمان استیل و راحتی در پذیرایی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...