اگر به هر دلیل تمایل ندارید گچبری سقف منزل تان سفید باشد با ما در این بخش از دنیای مد ایرناک همراه باشید تا شما را برای انتخاب بهترین رنگ گچبری سقف راهنمایی کنیم.

بهترین انتخاب برای رنگ گچبری سقف منزل

وقتی دیوارهای منزل به رنگ سفید هستند بهترین کار این است که گچبری سقف هم سفید رنگ باشد زیرا این کار باعث میشود منزل تان بزرگتر و دلبازتر به نظر برسد اما اگر به هر دلیل تمایل ندارید گچبری سقف منزل تان سفید باشد با ما در این بخش از دنیای مد ایرناک همراه باشید تا شما را برای انتخاب بهترین رنگ گچبری سقف راهنمایی کنیم اما اگر منزل تان کوچک است و نور کمی دارد بهتر است رنگ های روشن انتخاب کنید.گچبری سقف | راهنمای انتخاب رنگ گچبری سقف منزل در ایرناک گچبری سقف | راهنمای انتخاب رنگ گچبری سقف منزل در ایرناک

رنگ گچبری سقف را چگونه انتخاب کنیم؟

رنگ گچبری سقف را چگونه انتخاب کنیم؟

برای انتخاب رنگ گچبری سقف منزل برخی فاکتورها را باید در نظر داشته باشید و با توجه به آن ها دست به انتخاب بزنید.

- برای انتخاب رنگ گچبری سقف باید حواس تان به رنگ کفپوش نیز باشد به این صورت که اگر رنگ کفپوش منز تان تیره است باید رنگ گچبری سقف را روشن انتخاب کنید و برعکس.

- نور منزل نیز در انتخاب رنگ گچبری سقف تاثیر گذار است به این صورت که اگر خانه تان تاریک و کم نور است باید رنگ روشنی برای گچبری سقف انتخاب کنید تا به این روش کمی خانه را روشن تر جلوه دهید.

مدل گچبری سقف به رنگ تیره

مدل گچبری سقف به رنگ تیره

- گر خانه تان کوچک است و سقف کوتاهی دارد هرگز سمت رنگ های تیره برای گچبری سقف نروید، با رنگ های رون خانه تان را بزرگتر و سقف را بلندتر نشان دهید.

- برای انتخاب رنگ گچبری سقف منزل تان میتوانید از رنگ مبلمان تان ایده بگیرید به این صورت که از رنگ جزئیات مبلمان تان مثلا از رنگ کوسن ها برای رنگ گچبری سقف هم استفاده کنید اینطوری دکوراسیون منزل تان زیباتر میشود.

اصول انتخاب رنگ گچبری سقف پذیرایی

اصول انتخاب رنگ گچبری سقف پذیرایی

بازدید : 2,067 بار
گچبری سقف | راهنمای انتخاب رنگ گچبری سقف منزل
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی