اخیرا این شرکت اخیرا از ساعت کاملا لوس خود رونمایی کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

ساعت جدید DEWITT هشتصد میلیون تومانی

در میان اشیاء قیمتی و لوکسی که علیرغم پیشرفت چشمگیر تکنولوژی هنوز سلایق را تغییر نداده است و نه تنها مشتریان آن کمتر نشده است، تعداد مشتریان و شرکت های سازنده آن به بیشترین میزان ممکن زیاد شده است، ساعت های مچی لوکس و جذابی هستند که امروزه در میان تمامی نسل ها از محبوبیت فراوانی برخوردار هستند.ساعت لوکس DEWITT هشتصد میلیون تومانی! + عکس در ایرناک ساعت لوکس DEWITT هشتصد میلیون تومانی! + عکس در ایرناک

به همین دلیل شرکت های زیادی در سطح جهان هستند که در این زمینه بصورت کاملا تخصصی فعالیت می کنند و توانسته اند علایق را نسبت به این صنعت هرچه بیشتر و بیشتر نمایند و نسل های مختلفی را به خود جلب نمایند. با این حال قیمت ساعت های مچی این شرکت ها به دلایل مختلفی اعم از هنری بودن، دست ساز بودن، خاص بودن، سنگ های گران قیمت و... که در حین ساخت این ساعت ها در آن به کار رفته است متغیر می باشد.

از این رو طیف ساعت هایی که می توان با قیمت های مختلف آنها را خریداری نمود بسیار زیاد است و بنابر سلایق می تواند تغییر نماید و در میان شرکت های بزرگی که در سرتاسر جهان در زمینه ساخت ساعت های دست ساز و لوکس فعالیت دارند، می توان شرکت " DeWitt " را نام برد که یکی از شرکت های ساعت سازی سوئیسی است که اخیرا این شرکت اخیرا از ساعت کاملا لوس خود رونمایی کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

ساعت لوکس DEWITT هشتصد میلیون تومانی! + عکس در ایرناک

شرکت بزرگ و شناخته شده " DeWitt " که در زمینه ساخت ساعت های لوکس و گران قیمت فعالیت دارد، اخیرا از ساعت جدید و لوکس خود به نام " DEWITT ACADEMIA SLIDE TITANIUM WATCH " رونمایی کرد که توانست با استقبال فراوانی در صفحات مجازی و علاقمندان این صنعت روبرو شود.

ساعت لوکس DEWITT هشتصد میلیون تومانی! + عکس در ایرناک

از مهم ترین و اصلی ترین مشخصات این ساعت می توان به طراحی زیبا و خاص این ساعت اشاره نمود که اعداد آن بصورت 45 درجه در قاب ساعت جای گرفته اند که این ایده تاکنون اجرایی نشده است و تنها توسط این شرکت رونمایی شد. همچنین لازم به ذکر است که این ساعت لوکس و گران قیمت شامل 22 سنگ گران قیمت می باشد که کاملا دست ساز است.

ساعت لوکس DEWITT هشتصد میلیون تومانی! + عکس در ایرناک

با این حال این ساعت دارای قطر 49.2 میلی متری و ضخامت 15.3 میلی متری می باشد که برای خرید این ساعت لوکس و گران قیمت می بایست 52 هزار دلار یا به عبارتی حدودا 800 میلیون تومان هزینه کنید!

بازدید : 527 بار
ساعت لوکس DEWITT هشتصد میلیون تومانی! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...