اما شرکت کاسیو اخیرا در طی ایده ای بسیار جالب و جذاب، برای جشن گرفتن 35 سالگی سری جی شاک، از گرانترین ساعت کاسیو جی شاک خود پرده برداری کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

از گرانترین ساعت کاسیو جی شاک رونمایی شد

یکی از شناخته شده ترین شرکت های بزرگ در زمینه ساعت و ماشین حساب، بی شک کاسیو است که هر یک از ما گرچه به میزان بسیار کم با این شرکت ژاپنی آشنا هستیم. کاسیو یک شرکت بزرگ و قدیمی در صنعت ساعت های مچی دیجیتال و.... می باشد که بیشتر در صنعت ساعت و ماشین حساب معروف است. با این وجود تأسیس کاسیو در سال 1946 توسط تادائو کاشیو ژاپنی کلید خورد که این روزها نتیجه سال ها تلاش و زحمت این شرکت را مشاهده می کنیم.رونمایی از گرانترین ساعت کاسیو جهان! + تصاویر در ایرناک رونمایی از گرانترین ساعت کاسیو جهان! + تصاویر در ایرناک

اما شرکت کاسیو اخیرا در طی ایده ای بسیار جالب و جذاب، برای جشن گرفتن 35 سالگی سری جی شاک، از گرانترین ساعت کاسیو جی شاک خود پرده برداری کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

گرانترین ساعت مچی کاسیو جی شاک

گرانترین ساعت مچی جی شاک کاسیو رونمایی شد

شرکت ساعت سازی کاسیو در جشن 35 سالگی سری جی شاک، از گرانترین ساعت ساخته شده جی شاک را با نام " Casio G-Shock G-D5000-9JR " رونمایی ساخت که در این ساعت بسیار لوکس و جذاب از طلای 18 عیار استفاده شده است. اما این ساعت یک ساعت عادی نیست چرا که این ساعت کاملا ضد آب، ضد ضربه و دقیق می باشد که به هیچ وجه به آن آسیب نخواهد رسید.

ساعت رونمایی شده در سالگرد 35 سالگی کاسیو

رونمایی از گرانترین ساعت مچی کاسیو جی شاک

توجه داشته باشید که این ساعت تنها به میزان 35 نسخه تولید شده است که برای داشتن هر یک از این ساعت ها، باید به میزان 69500 دلار هزینه نمایید که برای سفارش دادن از مغازه های منتخبی کاسیو در ژاپن از 15 مه 2019 آغاز خواهد شد که از قرار معلوم در دسامبر 2019 تحویل داده خواهند شد.

G SHOCK

گرانترین ساعت مچی کاسیو

همچنین توجه داشته باشید که در ساخت بند این ساعت بسیار لوکس و مقاوم از تکنولوژی و فناوری " Multi Band 6 " به کار رفته است که در محبوبیت این ساعت نیز موثر واقع شد.

بازدید : 978 بار
رونمایی از گرانترین ساعت کاسیو جهان! + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی