تک پوش های طلا النگوهای پهنی هستند که معمولا به صورت تکی از آن ها استفاده میشود, النگوهای تک پوش سال 97 مدل های شیک و آنتیکی دارند که دل خانم ها را میبرند.

شیکترین مدل النگو تک پوش طلا

عکسهای تک پوش طلا سفید و زرد + مدلهای شیک و جدید النگو پهن طلا در ایرناک عکسهای تک پوش طلا سفید و زرد + مدلهای شیک و جدید النگو پهن طلا در ایرناک تک پوش طلا یکی از پرطرفدارترین مدل النگوهایی است که خانم های ایرانی میپسندند, النگوهای تک پوش به النگوهای پهنی میگویند که به صورت تکی از آن ها معمولا در دست چپ استفاده میکنند.

اگر جزو خانم های مشکل پسند هستید و دنبال جدیدترین و شیکترین مدل تک پوش های طلا هستید پیشنهاد میکنیم این مطلب را از دست ندهید زیرا بهترین مدل های تک پوش طلا در این بخش جمع آوری شده است.

مدل تک پوش

مدل تک پوش طلا 2018

النگو تک پوش

جدیدترین مدل النگو تک پوش زنانه

برخی از خانم ها عادت دارند تک پوش طلا همیشه دست شان باشد اما برخی دیگر فقط برای مجالس از آن استفاده میکنند, این مدل تک پوش های طلا فوق العاده زیبا و مجلل هستند و برای استفاده در مجالس بسیار مناسب هستند. میتوانید دست راست تان النگوهای ریز بیندازید و دست چپ از این تک پوش های طلا انتخاب کنید.

النگو پهن طلا

النگو پهن طلا شیک و آنتیک

تک پوش طلا

تک پوش طلا مد سال 97

تک پوش های طلا طرح های مختلفی دارند از جمله ورساچه, نگین دار, آینه ای, مات و... که انتخاب آن ها سلیقه ای است. انواع مدل های تک پوش طلا را در ادامه مشاهده کنید و از زیباترین آن ها ایده بگیرید.

تک پوش دخترانه

تک پوش دخترانه طلا و جدید

النگو پهن

مدل النگو پهن طلا زنانه

تک پوش ورساچه

مدل تک پوش طلا ورساچه

النگو پهن

مدل النگو پهن شیک برای عروس

تک پوش طلا سفید

تک پوش طلا سفید جدید و شیک

تک پوش طلا

شیکترین مدل تک پوش طلا

النگو پهن

النگو پهن طلا سفید جدید

تک پوش طلا

بازدید : 15,410 بار
عکسهای تک پوش طلا سفید و زرد + مدلهای شیک و جدید النگو پهن طلا
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی