مدل های جدید تاج عروس در انواع ملکه ای، فرحی، ژله ای و ... هستند که عروس خانم ها را به پرنسس نبدیل میکنند، نکاتی برای انتخاب تاج عروس وجود دارد که در ادامه به شما میگوییم.

مدل های لاکچری تاج عروس و نکات انتخاب آن

اگر مراسم عروسی تان نزدیک است و از بین خریدهای عروسی دوست دارید اول تاج عروس را بخرید بهتر است دست نگه دارید. تاج عروس باید جزو آخرین خریدهای عروس باشد زیرا تاج عروس باید با فرم صورت، لباس عروس، جواهرات و... هماهنگی داشته باشد.مدل های لاکچری تاج عروس و نکات انتخاب آن + تصاویر در ایرناک مدل های لاکچری تاج عروس و نکات انتخاب آن + تصاویر در ایرناک

مدل تاج عروس جدید

مدل تاج عروس جدید

تاج عروس باید متناسب با فرم صورت باشد اگر فرم صورت تان گرد است و صورت و چاقی دارید باید تاج های بلند و کشیده انتخاب کنید زیرا این سبک از تاج های عروس باعث میشود فرم صورت تان ایده آل تر به نظر برسد.

اما اگر صورت تان کشیده است و مدل موهایتان جمع و بالای سر است بهتر است از تاج هایی که روی پیشانی قرار میگیرند استفاده کنید. اگر تاج های روی پیشانی را دوست ندارید باید تاج های کوتاه انتخاب کنید که نوک تیز نباشند.

مدل تاج عروس مرواریدی

مدل تاج عروس مرواریدی

مدل لباس عروس هم در انتخاب تاج تاثیر دارد اگر لباس شما بسیار کار شده و پر زرق و برق است باید تاج سرتان ساده باشد و مثلا یک ردیف نگین داشته باشد و برعکس اگر لباس عروسی تان خیلی ساده است و کار شده نیست، باید سراغ تاج های لاکچری و کار شده بروید.

مدل تاج عروس 2019

مدل تاج عروس 2019

یکی دیگر از نکات مهمی که باید به آن توجه کرد قد عروس خانم است، اگر شما قدتان کوتاه است باید از تاج های بلند و کشیده استفاده کنید و برعکس اگر قد بلندی دارید بهتر است تاج های کوتاه را انتخاب کنید فقط حواس تان باشد تاج تان طوری باشد که قدتان از آقا داماد بلندتر نشود.

مدل تاج عروس فرحی

مدل تاج عروس فرحی

تاج عروس مدل ملکه ای

تاج عروس مدل ملکه ای

تاج عروس لاکچری و شیک

تاج عروس لاکچری و شیک

تاج عروس شیک مد امسال

تاج عروس شیک مد امسال

تاج عروس کریستالی باکلاس

تاج عروس کریستالی باکلاس

زیباترین مدل تاج عروس

زیباترین مدل تاج عروس

تاج عروس امسال چی مد است؟

تاج عروس امسال چی مد است؟

بازدید : 4,630 بار
مدل های لاکچری تاج عروس و نکات انتخاب آن + تصاویر
2.9
out of
5
(
7
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی